Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés

Tippek,ötletek?Komoly válaszokat várok.

26/L


2010. aug. 5. 12:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
mit tudsz? mihez értesz? tisztességesen, vagy tisztességtelenül? Kapcsolatok vannak? tudás stb?
2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

ne várj itt olyan választ,amivel bárki meggazdagodna,mert olyan nincs...ha van,akkor me megtartja mindeki magának,nem akarnak konkurenciát:D

szóval írd meg,hogy mi a végzettséged mondjuk kezdetnek,és tényleg még azokat,amiket első kérdez....(főleg kapcsolatokon múlik általában a dolog)

2010. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

kozmetikus és sminkes vagyok de nem kapok állást :(

pedig ügyes vagyok. Csak azt ne írjátok hogy vállalkozzak mert ahhoz is egy csomó pénz kell. Nekem meg az nincs :(

2010. aug. 5. 13:19
 4/37 anonim válasza:
59%
Dílerkedés? Abból aztán van pénz. Csak kockázatot kell vállalnod... :P :D
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
válaszodból és a stílusából ítélve plusz melléfűzve a kérdésedet: te sosem leszel gazdag. max ha 180fokban változol, de nem valószínű.
2010. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos tudnál állást kapni,max elkéne nézned más nagyobb városokba,és bevállani,hog ha ott kapsz munkát,akkor a fizudból bérelsz albit....jobb,mint ha semmi melód se lenne
2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

budapesti vagyok.

kedves egyik válaszoló,honnan szűrted le a stilusomból hogy én márpedig nem leszek gazdag? Utálom mikor vki ismeretlenül megitél.

Ötleteket várnék,ebből a két szakmából hogyan lehetne jól megélni anélkül hogy egy csomó pénzt befizessek szalonbérlésre meg hasonlókra?

2010. aug. 5. 13:45
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

miből szűrtem le? egyszerű elemzés.


1.felteszel ilyen kérdést. nem azt kérded, hogy egy adott témában milyen tippek vannak a sikerhez stb, hanem kapásból (gyépés hangot tessék hozzáképzelni) "Ho'an legyök gazdag? há?"

aki egy egy mondatban teszi fel ezt a kérdést az már híján van minden kreativitásnak és komolyabb intelligenciának, talpraesettségnek.

ezenkívül aki egy ilyen oldalon puhatolózik és azt hiszi majd eláruljuk az ötleteinket az még naív is és egy újabb ok, hogy miért nem fogod soha elérni a hőn áhított gazdagságot.

Plusz mellé még nem is érted miért "szóltam be", ez szintén nehéz felfogásra utal.



2. pont. kozmetikus, sminkes. tömegszakma, amire iszonyúan nincs kereslet, de így volt ez 3-4 évvel ezelőtt is. aki ezt nem látja.

ezenkívül a hozzászólásodban a feltett kérdéseimre alig válaszoltál. bár te lehet úgy hiszed, hogy egy papír a "milyen tudással rendelkezel

2 kérdésre válasz, de ez egy újabb igazolás arra, hogy nem leszel soha gazdag és sikeres.

"pedig ügyes vagyok" mondatod pedig gyerekes, és nem érv. ha lenne melód ahol sok visszaigazolást kapsz ismeretlenektől, akkor lehetne érv. Újabb rossz pont.


utolsó hozzászólásod pedig már ismétlés. pedig más is megmondta, hogy senki sem fogja megosztani az ötleteit veled. miért tenné?


nem vagy elég kreatív meg különleges, bocs de ez jön le nekem, és a szép, hogy ezt a pár mondatodból meg lehet mondani. már maga az a tény, hogy egy ilyen komoly és részletezhető kérdésben is csak apró nullinfós mondatokat írsz is azt mutatja, hogy kevés a kreativitásod.

2010. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%

nyújts másfajta szolgáltatást férfiaknak


Abból jó el lehet éldegélni, de komolyan.

2010. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

köszi a részletes személyiségelemzést. Azt hogy nem vagyok valami kreatív,tudom magamról sajna. De tervezek ezen változtatni.Azért tettem fel így a kérdést,mert volt már hasonló kérdés itt,egész használható válaszok érkeztek rá,kíváncsi voltam,csak ennyi infóból ki mit tud mondani.

És mivel nem feltétlen csak ebben a szakmában tudom elképzelni a jövőben magam,azért tettem fel csak általánosságban a kérdést,hátha tud vki egy jó végzettséget vagy ötlete amivel ma el lehet indulni.

Akkor szerinted hagyjam a kozm.szakmát? Tanuljak mást?

Csak nagyon el vagyok keseredve mert elég sok energiám meg pénzembe került mig ezeket elvégeztem és szeretnék hasznot belőle végre...

2010. aug. 5. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!