Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés

Tippek,ötletek?Komoly válaszokat várok.

26/L


2010. aug. 5. 12:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%

a kreativitást tanulni, nmtom. nekem mindig is volt. nem tudom lehet e tanulni, esetleg előcsalogatni. de nagyon tág terület.


figyu 1. nem a papírtól leszel sikeres. hiba mész el tanfolyamra önmagában lószar.


kérdésem: mihez értesz, mi felé érdeklődsz, mit szeretsz csináni, kitartó vagy e stb.


ez mind fontos, és csak tippeket adhatok merre indulj el, de a siker rajtad múlik és nem megjósolható.

2010. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

szóval ezekhez értek: sminkelés,szépségápolás,kozmetika ( magamon és máson is)

én magam is jól nézek ki,igényes szép nő vagyok.

Angolul beszélek középfokon(van nyelvvizsgám de már sokat felejtettem sajna) de fel tudom hozni ha kell.

Kitartó vagyok,tudok harcolni dolgokért stb.

Próbáltam menni színházhoz meg tvhez hogy vegyenek fel sminkesnek, de eddig semmi.Meg hirdettem újságban hogy vállalok sminkelést de több pénzem ment el a hirdetésre mint amennyi befolyt ( 1 db ember jött csak) Mit tegyek még??

Kozmetikában is próbálok utazni hogy a barátnőim arcát megcsinálom,de ebből is csak nagyon kevéske pénz jön be mivel nem kérhetek barátnőtől sokat. Vadidegen meg nem jön hozzám mivel nincsen szalonom hanem otthon csinálom a dolgokat. Viszont yírtam hogy ügyes vagyok,ez nem semmitmondás,ez tény.Eddig akinek az arcát megcsináltam,mindegyik dícsért!!

Na,így már tudnátok elinditani valamerre?

2010. aug. 5. 14:26
 13/37 A kérdező kommentje:
ja,és voltam sminkversenyen is,90 ből 13.lettem!
2010. aug. 5. 14:27
 14/37 anonim válasza:
100%
Na elmondom hogy legyél gazdag: menj fel a XXX internetoldalra és ott tanulmányozd az YYY eljárást ami magyarországon még sokkolóan új. Nézz utána az alapanyagoknak és úgy kábé csináld meg ahogy erődből telik. Próbáld ki az egészet egy két ismerősön és ha nem ront rajtuk akkor mehet. De így is kölcsönt kell kérned valami ismerőstől reklámra és túlélésre (3 hónap). 250.000ft
2010. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 StephanieXx ***** válasza:
100%

Addig amíg nem kapsz munkát valahol,addig lehetnél Hosstess alkalmazott.

Ahogy olvastam csinos lány lehetsz.

Például: [link]

[link]

[link]


Ismerettség után,tudsz helyezkedni esetleg a szakmáddal is.

2010. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
6%

te most tényleg azt hiszed hogy a gazdagságtól boldog életed lesz?nézd már meg hány gazdag pali öngyilkos lesz,meg hasonlók.Sokat ér valaki a pénzével,hogyha elviszi 1 betegség egyik napról a másikra...


Bocs,hogy nem a kérdésre adtam választ,meg nem is személyeskedni akartam,csak néhány gondolatot írtam amin érdemes lenne MINDENKINEK elgondolkozni.

2010. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 StephanieXx ***** válasza:

Ez igaz.A pénz nem boldogít,bezzeg a pénztelenség boldogtalanít.

Nem mondom,hogy nem szeretnék gazdag lenni,de úgymond,jólétben élnék,és fogok is.

Nem kéne azon gondolkozni,hogy melyik számlát fizessem be,és melyiket nem.

2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
nem megbántásbol irom, de ha olyan ügyes vagy akkor az eddigi vendégeid mért nem ajánlanak másoknak? ez ugy szokott menni ha olyan nagyon jó vagy akkor megy kézről kézrre a telefonszámod! szerintem
2010. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:

Kedves Kérdező.

A kérdésedből kikövetkeztetve te nem gazdag akarsz lenni hanem nem vagy meg elégedve a jelenlegi életeddel mivel munkát nincs a commentekböl itélve a szüleiddel,vagy a barátoddal élhetsz.mellesleg szerintem azzal hogy kozmetikus vagy fölösleges felvágni a 10-en éves kislányokra emlékeztető szorakoztató foglalatosság a te "szakmád" szóval csodákat ne várj ebből soha nem fogsz jól megélni még aki keres is ebben a munkakörben az is csak azért mert protekcoja van,ha annyira csinos vagy mint mondod magadról akkor találd fel maga.meny tovább tanulni de gondolom ugysem a nehezebb út érdekel hogyan lehetnél jobb anyagi helyzetben;mivel tovább tanulni mindig lehet és nem feltétlen kerül pénzbe sem.ha van egy középfokú nyelvvizsgád és érettségid meny el dolgozni egy irodába a csinos lányokat könnyeben felveszik szinte bárhova vagy keress egy gazdag pasit és szivd a vérét mint azt sokan csinálják.

2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Egyetlen esélyed ha kifogsz egy gazdag pasit.
2012. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!