Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek gazdag?

Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés

Bocs mindenkitől:) Tudom, hogy feltették a kérdést, de egy hozzászóló véleménye érdekelt egy már feltett témában és remélem így válaszol.

Szóval Kedves kamumail (hamislevél) :)


2011. júl. 23. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok, akit keresel, de ha érdekel pénzkeresési lehetőség, akkor írj privátot!
2011. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra hogy keress eggy jó munkát és elmenj dolgozni?Nem is hülyeség mi?
2011. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval: nem munkát keresek, hanem olyan ötleteket várok hogyan lehet kellő marketing nélkül felvirágoztatni egy tevékenységet! A főcím azért, mert valakinek volt egy nagyon jó hozzászólása és reméltem így reagál. Nem érdekel semmi illegális és alkalmi munka. Viszont minden ötletnek örülök ami építő jellegű és látok benne fantáziát!
2011. júl. 24. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
10-15 év alatt az átlag emberek nagy része el tudná érni azt, hogy a felső 100000-be kerüljön. Az már más kérdés, miért nem teszik.
2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!