Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés

Tippek,ötletek?Komoly válaszokat várok.

26/L


2010. aug. 5. 12:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szia! Én Fóton és Dunakeszin folyamatosan olyan hirdetésekbe botlok, ahol kozmetikust keresnek!


Ha nem esik nagyon ki, akkor érdemes rákeresned!


Ha én bejárok Pestre dolgozni, lehet neked is megéri idejárni :)

2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

A kérdésedben arra vagy kíváncsi, hogy hogyan legyél gazdag, a következő kommentedben pedig az a baj, hogy nincs állásod. Attól, hogy el tudsz helyezkedni kozmetikusként, (nagy valószínűséggel) nem leszel gazdag, úgyhogy először döntsd el, mit akarsz.

A kreativitásod talán elő lehet csalogatni néhány önfejlesztő, esetleg üzleti könyvvel. Ha mégsem, akkor sem vált károdra, egy próbát megér.


off:

"Kamumail" tetszenek a válaszaid, mivel foglalkozol?

2012. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
az a gond a kozm.hirdetésekkel,hogy mind vállalkozót keres,kismilliót felhivtam már. Én alkalmazott szeretnék lenni,nem beleölni pénzt először. akkor lehet hogy hülyén tettem fel a kérdést,először csak egy nyomorult állást szeretnék,utána akarok csak gazdag lenni :D amugy nem kell lefikázni a szakmámat kedves egyik válaszolo,komoly tudomány ez is,és a nők pénzt adnának érte!Nem is keveset! Csak azt kéne kitalálni,hogyan keressek ebből pénzt anélkül, hogy nekem bele kéne invesztálnom! Várom az 5leteket!
2012. febr. 9. 10:57
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz egy honlapot? Persze az is sok meló mire felfut.. De ott tudnád hirdetni magad és ha jó vagy, akkor ez az internet cím is szájról szájra terjed, ha rossz vagy, akkor hamar el is buksz!
2012. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
Provident
2012. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy váltsd ki a vállalkozóit, de sajnos nem úgy van mint itt, hogy ingyenes, azaz nincs havi díjad, csak a profit után adózól és 2,5 millióig minden adóévben adómentes vagy, csak e fölött kell 20%-ot fizetni és csak egyszer, otthon azt hiszem van egy profit adó és majd ha ki is veszed akkor + SZJA stb stb.
2012. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
utolsó,ez melyik országban van?
2012. dec. 13. 14:28
 28/37 anonim ***** válasza:
Anglia!
2012. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Sőt, ha jó vagy, akkor lakótársamnak éppen ilyen üzlete van, azaz manikür pedikür, de mellé mehetsz kozmetikusnak ;) Persze beleszálsz a helyiség bérlésébe stb. és mehet is a dolog! Egyszerű! Ajánlani nem foglak, mert nem ismerlek, csak megadom a számát, ha odáig jutna a dolog, majd ti megbeszélitek, én nem avatkozok bele! :)
2012. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mármint elmondom, hogy van egy ismeretlen és összehozlak vele, ennyi! Cserébe a barátnőmnek 10 ingyenes sminkelést kérek! :D :D Csak vicc volt! :)
2012. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!