Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körmösként és kézápolóként...

Körmösként és kézápolóként mennyit keresel itthon nettó? Melyik megyében élsz?

Figyelt kérdés

És mennyi a munkatapasztalatod? Hány éves vagy?


Köszi mindenkinek :)



2020. júl. 28. 20:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De a pláza jól frekventált, nem? Nekem bejön az a környezet, én maradok amellett, de majd nem leszek béna. :D
2020. aug. 9. 21:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, frekventált. De nekem ezek a szépészeti dolgok legalább annyira kikapcsolódást adnak, mint amennyire esztétikumot. Szóval nem szeretem, ha közben 200 ember lohol a nyakamba, meg üvölt a zene.


Kb az a különbség, mint egy biohaires hajvágó meg egy igazi fodrász között.

2020. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, de én most a szolgáltató lennék és kereseti szempontbvól érdekel. Vagyis, hoigy plázásként (főleg, ahova járnak turisták) többet tudnék-e keresni. Sok energiát öltem az angolomba, örülnék, ha azt is használhatnám, kulturált környezet és emberek vannak a plázákban. De elsősorban anyagi szempontból érdekelne most a dolog, a többi mellett.


Biohairben sosem voltam, nem tudom ott milyen fodrászok vannak, az az igazság. Mindig ugyanolyan a hajam :D

2020. aug. 9. 23:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Biztosat nem tudok, de elég valószínű, hogy a plázás körmösöket nagyon lehúzza a cég, ami az infrastruktúrát adja.


Az pedig elég gáz, hogy nem látod be azt az egyszerű összefüggést, hogy ha jobb szolgáltatást nyújtasz, többet kereshetsz.

2020. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát oké
2020. aug. 10. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!