Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Körmösként és kézápolóként...

Körmösként és kézápolóként mennyit keresel itthon nettó? Melyik megyében élsz?

Figyelt kérdés

És mennyi a munkatapasztalatod? Hány éves vagy?


Köszi mindenkinek :)



2020. júl. 28. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez sok tényező kérdése. Főállás vagy se, mennyi a vendégköröd van e bérleti ďíj stb..
2020. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Főállás.


Pest megye.


Van bérleti díj.


Vendégkör még nincs, még csak most járok tanfolyamra, hogy körmös lehessek, ezért kérdem. :)

2020. aug. 9. 17:53
 3/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok A bérleti díj és a katát mindenképp fizetned kell.. szóval legyen anyagi forrásod amihez a kezdeti időkbe nyúlsz mert sajnos kell. Plusz a szakmai képzések se olcsók ezek szintén kelleni fognak h kitűnj a többiek közül


De kb. 150et keresel havonta az nem rossz.de pest megye se mindegy hol.

2020. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szülők adnak kezdeti forrást. Szakmai képzésen most vagyok.


150 nettó? Na sebaj, majd 12 órázom. Úgyis utálok itthon lenni. Frekventált helyű plázáb a mennék amúgy. Akkor is csak 150?

2020. aug. 9. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok Az jó ha frekventált, de attól hogy most vagy képzésen az alap. Utána jönnek az egynapos technikai képzések díszítő képzések már ha ki akarsz tunni.


A 12órázást nem bírod hosszú távon görnyedni az asztal felett. De attól függ hogy tudsz gyorsan dolgozni és minőséget kiadni a kezedből. Kezdőként úgy is hosszabb idő lesz míg végzel egy vendéggel kb.2óra.

Meg hogy hány vendéged van egy nap, függ attól hogy mit kér. Mert pl az építés kb 4óra hossza..

2020. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A körmös barátnőm Pesten 700at összeszed, 12-14 órákat tol, nem tudom, hogy bírja.
2020. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"A 12órázást nem bírod hosszú távon görnyedni az asztal felett." jaj, nem tudod, milyen kis normie gyerek voltsm. xD De, mert pénzre van szükségem, el kell menjek itthonról, mert nem bírom sokáig. Szóval majd megoldom valahogy, ha nem vagyok otthon nekem az nyaralás.


De azért köszi, persze megyek önképzésre is, ezt tudom, hogy fontos, meg az időt is be tudom lőni, hogy mennyi, hiszen csinálom. :)


6# hogyan? Kb. példaképem a barátnőd. :) Mitől egyedi? Vagy mit csinál ilyen jól? Szeretnék én is olyan lenni. Írsz róla picit bővebben, légyszi? Nem tudok 700 nettót elképzelni. Adózik? :D

2020. aug. 9. 20:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Adózik persze, és bérleti díjat fizet. Egyszerűen jó. Azt fest, amit csak akar az ember. Rengeteg színe van. 90 százalékban géllakkot csinál, zselés erősítéssel, egy óra alatt megvan vele. Mindig megbeszéli a következő időpontot, három héttel későbbre.
2020. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ebből, amit írsz az jön le, hogy sok géllakkot csinál, profi, ergó hamar megvan vele, mégis minőségi. Ha sok gállakkot csinál, vagyis sok a vendége és 12 órázik, akkor értem már. Nem plázában dolgozik véletlen Pest megyében? A plázás helyek tuti jók. Na megyek majd géllakkos továbbképzésre az tuti! Köszi, hogy ezt leírtad. Szeretnék olyan lenni, mint ő. 700-al már nem lennék egy lúzer az életben. :)
2020. aug. 9. 20:49
 10/15 anonim ***** válasza:
A plázás körmösök nagyon gázak sajnos. Bocs, hogy ezt mondom, de kifejezetten bénák. Kétszer próbáltam, soha többet. Olyan helyre érdemes bekerülni, ahol kozmetikus/fodrász mellett lehetsz, könnyebb vendégkört is gyűjteni.
2020. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!