Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek, arról, hogy valaki komoly lakást, házat örököl(vagy annak az árát), másnak meg több, mint 10 évig kell sporolnia egy pici lyukért?
2019. jún. 16. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi a gond vele, mondhatná szimplán azt is, hogy foglalkozzon mindenki a saját szros életével ne máséval, ehelyett még életvezetési tippeket is adott ingyen és bérmentve :>
2019. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Örülök, hogy nem örököltem és minden családtagom helyeközel egészséges még, inkább ez mint egy lakás. Hozzáteszem mi jövőhónapban fixáljuk le az utolsó papírokat és mi is lakástulajdonosok leszünk, spórolással is összejött,nem pici lyuk és 10 év sem kellett hozzá.

2019. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"valaki valahogy az örökölt ingatlant is megszerezte"


Igen a 80-as evekben beadta a kerelmet es kapott egy panelt ingyen, kemeny melo volt.

2019. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Persze jó lenne (könnyebb) ha énis örököltem volna valami csodás házat, de nem így van. Másoknak meg igen :) Ezen felesleges idegeskedni.
2019. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem az zavar, hogy már egyik nagyszülőm sem él. Az is zavar, hogy apósom se él, így a gyerekeim nem ismerhették meg az egyik nagypapájukat.


Simán meglennénk örökség nélkül inkább.

2019. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!