Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek, arról, hogy valaki komoly lakást, házat örököl(vagy annak az árát), másnak meg több, mint 10 évig kell sporolnia egy pici lyukért?
2019. jún. 16. 11:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
Iligyek vagy
2019. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Van aki meg úgy születik hogy teljesen egészséges, van aki pedig betegséggel. Az élet nem az igazságosságról szól.
2019. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha valaki örököl valamit, azért az örökhagyó spórolt esetleg 10 évig. Lényeg, hogy valaki valahogy az örökölt ingatlant is megszerezte, az nem egy ajándék a jóistentől.


De mondjuk ha az ingatlanárakat nézed, ha 2011-12 körül vettél ingatlant, az most kb. 3-4-szer annyit érhet. Szóval ebben is fel lehet akár fedezni igazságtalanságot.

2019. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem zavar. Mégis miért zavarna az, ha valakinek a szülei keményen megdolgoztak egy ingatlanért és azt a gyerek megörökli? Ez a normális hozzáállás és nem az, hogy eldorbézoljuk a pénzt, elküldjük cigire ( 20 év alatt pont meg is van egy lakás ára). Engem az ilyen irigy emberek zavarnak, akik komolyan azt gondolják, hogy a nekik van igazuk
2019. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem zavar, mert spórolással is összejött a saját otthon. És azok az ismerőseim, akik örököltek, nem feltétlenül boldogabbak, mint én. Pl. Van aki elherdálta. Eladta, majd közösen vett a párjával, aztán elváltak és megint nincs saját tulajdona.

És én büszke is vagyok magamra, hogy egyedül boldogultam.

2019. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sosem volt igazságos a világ, ha ezt ebből a szemszögből akarjuk mindenáron nézni. Mindig voltak gazdagabbak meg szegényebbek, ezen teljesen felesleges problémázni. De szerintem ez nem is erről szól egyébként. És valaki azért az örökölt házért is megdolgozott annó.
2019. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Te szívesen elvesztenéd a szüleidet 20 millióért?

Ebbe valahogy egyiktek sem gondol bele. Az örökség halálhírrel és gyásszal párosul, annyira nem nagy buli.

2019. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha téged ez zavar, reklamálj a szüleidnél, nagyszüleidnél.
2019. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavqr, de az irigy emberek igen
2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az zavar, mikor valaki veri a mellét, hogy "nem kell panaszkodni állandóan, csak dolgozni kell meg spórolni, és akkor összejön a lakás ára", aztán kiderül, hogy ő úgy dolgozott meg érte, hogy örökölte.
2019. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!