Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kérdésem; regisztráltam a...

Szirmai Béla kérdése:

A kérdésem; regisztráltam a network.hu oldalra de évek alatt minden adatot elfelejtettem. Még az akkori email címemet is, nemhogy a jelszót. Már zavar. Hogyan vehettem fel a kapcsolatot az üzemeltetőkkel vagy hogyan törölhetném magam? Thx.

Figyelt kérdés
közösségi oldal, network.hu, semmi kapcsolat

#kapcsolat #törlés #nhetwork.hu
2016. júl. 22. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyfelszolgalat-at-network.hu

(Az -at- helyébe írjon "kukac" karaktert!)


A fenti eset, nehéz, mert így akár mások profiljait is lehetne töröltetni. Nem tudom, hogy az ügyfélszolgálat megadhatja-e a profilhoz tartozó e-mail címet. Szerintem nem.


"Egy e-mailcímről csak egy ember regisztrálhat?

Igen, egy e-mailcímről egy ember regisztrálhat a Network.hu rendszerébe." forrás: [link]


De ha semmit sem tud egy profilról, mégis kétséget kizáróan az ön adatai vannak egy profilon, az olyan szerintem, mintha személyazonosság lopás, személyes adatlopás történt volna. Ez esetben én NMHH Internet Hotline oldalán a megfelelő kérdőív kitöltését javasolnám, miután jelezte a személyazonosság lopást a Network ügyfélszolgálatának és ők esetleg nem tudtak segíteni önnek.


Egyébként az itteni felhasználónevével (ami egy néhai híres koreográfusunk neve is) nem találtam Network.hu profilt!


[link]

2016. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!