Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar a Tesco...

Titeket nem zavar a Tesco "bevalthatatlan" kuponjai?

Figyelt kérdés
Konkretan arrol van szo hogy elmegyek nagybevasarolni (10ezer ft) tobb napra (hetre) elegendoen bevasarolok es akkor adnak egy 500 ft-os kupont amit 5000 ft velett valthatok be es csak 5 napig ervenyes..... na most ezzel mi a fenet tud az ember csinalni amikor nem akar ujbol vasarolni mar? En ki szoktam dobni, de bosszanto ez az "adnak is meg nem is" dolog.
2017. máj. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj egy csoportot, akik felváltva járnak vásárolni, így egymásnak adhatjátok az éppen érvényes kuponokat.
2017. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az megoldas lenne, de kinek er meg az 500 ft-ot hogy nyomonkovesse ki mikor jar bevasarolni meg megszervezze a csereket... nekem nem.
2017. máj. 29. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi pl levásároljuk. Ilyenkor veszek akciós mosószert, öblítőt, tejet, valamelyik keresztgyereknek ajándékot stb. 2 naponta úgyis megyek kenyérért, szalámiért stb.

Ezek a kuponok azoknak valók, akik sokat vásárolnak, és erre is próbálnak ösztönözni. Én örülök nekik, nekünk nagyon megéri. Én azt is szeretem, hogyha ott vásárolok, akkor kapok shelles kupont és ha shellnel tankolok, akkor tescos kupont. Mi sokat vásárolunk ott.

2017. máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagycsaládosként nem okoz gondot az ilyen kuponok beváltása. Volt amikor éppen nem a tescoba terveztem menni abba az időbe amikor az 500ft-os kuponom volt,de egy pillanatig nem okozott gondot és kényszert se éreztem arra,hogy márpedig a kupon miatt oda menjek.
2017. máj. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátokkal, kollégákkal, szomszédokkal lehet cserélni az ilyeneket. Még örülhetnek is neki.
2017. máj. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bosszantó egyébként szerintem is. Nyilván a tesconak az a célja, hogy mégegyszer elmenj bevásárolni, mert nem birod majd megállni, hogy ne váltsd be. Ha már adják, nekik is jár valami haszon belöle. Ami örjitö, hogy nem válthato be rögtön, csak pár nap mulva. még ha tudnál is szerezni bevásárlo kocsibol, földön találásbol, vagy valami ismeröstöl, akkor is vissza kellene menni ujbol bevásárolni 3 nap mulva.. ezért legjobb amikor az ujság hátoldalán vannak..
2017. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem azok a kuponok jobban zavarnak, amelyeket nem visz a pénztárgép, és lejár a beváltási idejük. :)
2017. máj. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!