Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki ért a jogokhoz? Vagy...

Valaki ért a jogokhoz? Vagy esetleg ügyvéd vagy volt már ilyen helyzetben. Estetleg állatvédő

Figyelt kérdés

A kutyámnak 1 hete toklász ment a lábába, azóta 2 naponta kell visszajárnunk a dokihoz hogy kitudja e szedni. Már 15 ezer ft-ot hagytunk ott. Minden alkalommal 5ezret kér. Nálatok ez menniybe került ? És mennyi ideig kellett visszajárnotok? Kérlek minél többen írjatok,mert kezd az az érzésem lenni hogy csak a doki akar lehúzni. Már teljesen kivagyok, a maradék pénzünk oda ment most is , azt sem tudom holnap miből veszek kaját :( De a drága doki megnyugtatott ha elfogy a pénz,akkor hitelez nekem :S segítsetek mit csináljak?

Ma felvettem videóra ahogy számlát álít ki nekem és a gépbe 5000ft-ot írt be 7800ft-helyett és azt mondta hogy nem számít. Ő ott egy alkalmazott. Pobáltam ügyvédet keresni de sajnos szombat van :S szerintetek vissza kaphatoma pénzemet valahogy?


2010. jún. 19. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ügyvédet? :) Ha ő egy alkalmazott miért nem keresed meg a főnököt? Pláne ha fel is vetted a videóra.

Egyébként meg nem kötelező pont ahhoz az állatorvoshoz járni, ha problémád van vele!

2010. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!