Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez így van rendjén vagy én...

Ez így van rendjén vagy én vagyok problémás?

Figyelt kérdés

Ha magamra költöm a fizetésem veszekedés van. Ha veszek valamit a saját fizetésemből pl egy pólót a szüleim lecsesznek, hogy szórom a pénzt stb.. ez már odáig fajult, hogy már nem merek semmit vásárolni, de ha mégis szükségem van valamire és megveszem, akkor rejtegetnem kell, hogy ne legyen veszekedés.. számon tartják a fizetésem, ha azt mondom hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy mennyi a keresetem, akkor tiszteletlen vagyok meg kitagadnak stb..


20 éves vagyok, dolgozok, de még a szüleimnél lakok. Saját, kertes házunk van, de havonta 60ezret adok nekik, mintha albérletben lennék plusz a kajapénzbe is beszállok havi 40-50ezerrel, szinte semmi fizetésem nem marad...


Ez így van rendjén? Lassan már bekattanok, de így hogy alig tudok valamennyit férreteni, elköltözni se tudok.


*azért ebbe a kategóriába írok, mert már kezdek bekattanni emiatt.


2018. máj. 28. 13:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Uhh, rossz kategóriába írtam...


Sajnos nem tudok elköltözni, mert felénk 100ezernèl kezdődik az albérlet plusz rezsi, kaja...

Tudom, nógrádban meg borsodban már 20ezerért is van albérlet... Na, meg akkor új munkahelyet keresni, nem egyszerű olyan munkahelyet találni, ahol embernek nézik az embert és nem csak aprót adnak neki..

De legalább viktorka nyugdíjemelést igér a fiataloknak és a nyugdíjasok megsegítésével akarja a fiatalokat az országban tartani....

2018. máj. 28. 23:31
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél ki haverokkal lakást, úgy még Pesten se kell 100 ezret kifizetned. Bár nem írtad, hol laksz, kétlem, hogy Pestnél létezne drágább hely albérlet terén.
2018. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!