Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire problémás?

Ez mennyire problémás?

Figyelt kérdés
Néha tök jól vagyok,teljesen happy,laza,olyankor minden problémára teszek,máskor viszont teljesen magamba zuhanok,elvesztem minden élet célom,általában fel is adom,le is mondok róluk,amit szeretek csinálni olyankor az se segít igazán,nehezen alszom,viszont napközben állva eltudnék aludni,amellett hogy céljaimról teljesen lemondok,elkezdek aggodni hogy mi lesz így velem később,olyankor az öngyilkosság eszembe jut,de már a gondolataim olyankor igyekszem terelni,néha megijedek ha csengetnek,de ennek az oka egyszerű,meg annak tudom is,csak ezek amikor ilyen jó kedvembe vagyok,zavarnak hogy megint mi lesz ha megzuhanok,elég gátlásos is vagyok.
2016. júl. 15. 11:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet depresszió vagy inkább más szerintetek,szakemberhez nem akarok egyből rohangálni,félek hogy hülyének néznének
2016. júl. 15. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy? Feltétlen pszichológust javaslok!
2016. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hét múlva leszek 21,jártam félévig pszichológushoz,akkor öngyilkosság veszélye miatt javasolta is a pszichiátert,de nem engedte a családom.Az elmúlt napokig teljesen rendben is voltam,mostanában kezdtem így érezni megint.
2016. júl. 15. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Tudok ajánlani egy remek szakembert!
2016. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem budapesti vagyok
2016. júl. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!