Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichésen problémás...

Milyen pszichésen problémás lánnyal járni?

Figyelt kérdés
Pl depressziós,borderlienos,stb.
2017. szept. 21. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szar lehet.
2017. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szar.

Exem volt hasonló... soha többet nem jövök össze beteg nővel.

Egy kalap fos volt, hazudozott, játszmázott, hisztizett, stb.

2017. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát

Én gyógyulófélben levő étkezési zavaros vagyok, és van egy enyhe OCD-m és erős teljesítménykényszerem is, nagyon maximalista vagyok

Nincs pasim, de kb ezek a problémák lennének: ha valami nem úgy alakul ahogy terveztem, hajlamos vagyok kiakadni, ha valaki jobb nálam valamiben akkor egy ideig rossz kedvem van, ha ez egy számomra különösen fontos dolog, néha elsírom magam... Meg a spontán kajálásokra sokszor "nem merek" igent mondani, mert akkor "túl gyorsan és sokat híznék."

2017. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem borderline-os lánnyal, igaziból kedves volt és aranyos, de nagyon instabil... Egy rossz mondat és vége. 2 hétig nem írt, utána is köszönés nélkül csak segítséget kér. Mikor segítek újra belém van zúgva.

Megmondtam hogy ez így nem lesz rendben és sajnálom de itt max barátság lesz.

Azóta belekerült és végzett is 2 kapcsolattal (azt, hogy mennyire volt az ő hibája nem tudom). Nem akarom ezt minden borderline-osra általánosítani de ő ilyen volt és ilyen is.

De egy depresszióssal pl gyakorlatilag semmi gond nincs ha csak nem vagy olyan aki minden percben elvárja az életvidámságot, meg aztán abból jobb eséllyel gyógyul ki az ember.

2017. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazan szeretsz valakit k*rv@ra lesz@rod hogy most beteg e vagy sem
2017. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A paromnak sulyos depresszioja es suicid hajlama van. Elvont ember, inkabb a muveszetek fele hajlik es elfelejti kimutatni az erzelmeit felem, de en turelmes vagyok hozza, mert tudom, hogy szuksege van ram.


Nem hisztizik, nem sir es nincsenek erzelmei. Kihaltak belole, de probalom visszahozni.


Olykor olykor ir nekem egy novellat, esetleg fest, ilyenkor tudom, hogy jobb kedve van, igyekszem motivalni, hiszen ebben tehetseges ember es ereztetni kell vele, hogy igenis idevalo.


Tobbszor volt mar pszichiatrian, kiskoraban erte egy hatalmas trauma, emiatt valtozott meg ennyire. Azota elvesztette az egyik labat es meghalt az edesanyja. Tisztelem, hogy ilyen eros ember.


Ezenkivul dolgozik es kedvesseget, erzelmeket szimulal olyan emberek szamara, akiknek torodesre van szukseguk.


Becsulom, nehez egy ilyen emberrel, de en akkor is szeretem,mert amikor sikerul megmosolyogtatnom, a vilag legszebb arcat lathatom.


26/f 23/l

2017. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!