Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék pszichológushoz...

Szeretnék pszichológushoz járni, de mi van, ha diliházba küld?

Figyelt kérdés
Van egy-két fura gondolatom,amit simán elmondanék egy pszichológusnak,de mi van ha hülyének néz vagy ami rosszabb,bezárat a diliházba?
2017. aug. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól még mert fura gondolataid vannak, nem fogsz pszichiátriára kerülni. Egyébként sincs már "diliház".

Mik azok a gondolatok?

2017. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ilyen hirtelen történik...
2017. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hazudok nagyon nagyon sokat. Kb mindenkinek... Ezek a hazugságok azért vannak,hogy érdekesebbé tegyem magam vagy sajnáljanak.


Valamiért szeretek megsértődni és ha nincs miért,észre vettem magamon,hogy akkor generálok olyan szituációkat,amiért lehet veszekedni.


Vannak olyan emberek,akiket szívem szerint össze vernék,de ezeket az érzéseket elfolytom.


Szexmániás vagyok és ha van egy kapcsolatom,hiába szeretem a másikat,akkor is egyfolytában szexelnék,tökmindegy kivel.


Magam sem tudom sokszor,mit érzek,de ha érzek is valami konkrétat,akkor szomorú vagyok vagy ideges. Boldog nem vagyok sajnos.


Nem lehetek valami szimpi,de ilyen vagyok,amin változtatni szeretnék...

2017. aug. 8. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem. Aki diliházba való az nem fél attól, hogy oda kerül mert fogalma sincs arról, hogy problémája van,és

általában a környezetük révén kerülnek oda.

Tehát ha valaki felismeri, hogy nincs minden rendben vele az nem diliházba való!

2017. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

- Már nincs olyan, hogy diliház

- Aki fél attól, hogy őrült, az nem őrült

- Mindenkinek vannak furcsa dolgai, csak nem mindenki meséli el

- Egy jó pszichológus segíthet. Hangsúlyozom: Egy jó

- Ha krónikusan hazudozol, akkor nem lehet, hogy most is, és egyébként semmi bajod nincs, csak figyelemre vágysz?

- Én ha nem akarnék minden nőt megdugni, akkor fordulnék orvoshoz, hogy miért nem

2017. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Diliház" nincs, pszichiátriák vannak, és akik bekerülnek csak ideiglenesen vannak ott, szeretnek minél hamarabb megszabadulni a betegektől, mert kevés a férőhely mindenhol.

Amúgy ezek tipikus problémák, amiket leírtál, nem egy egyedi eset. Ha a pszichológus nem tud segíteni, max. beajánl egy pszichiáterhez, és majd a gyógyszerek "segíteni" fognak.

Hülyének nem néz egy pszichológus, mert ez a dolga, hogy a rendellenes gondolkodású embereknek irányt mutasson a társadalom elvárásai felé.

Elzárni pedig akkor fognak, ha úgy cselekszel (önmagadra vagy másokra veszélyes vagy, dührohamot kapsz, vagy hasonlók), rendellenes gondolatok miatt nem fognak mentőt hívni.

Ha téged tényleg gátol az életben a viselkedésed, gondolataid, és nem tudsz egyedül tenni ellene, akkor nem árthat a pszichológus, de csak ha neki nem hazudsz, mert akkor nem igazán fog működni.

2017. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)


Megnyugodtam kicsit.


Amit leírtam,az igaz. A hazudozást olyan esetekben kell elképzelni,amikor "tétje van". Mikor jó ideje ismerjük már egymást az illetővel és közelebbi a barátság vagy kapcsolat,családon belül,akkor kezdek el hazudozni,de általában olyan dolgokat,ami meg sem történt. Nem csak kicsit füllentek sajnos. Átmeneti vagy távolabbi ismerősöknek nem ferdítek általában.


Lány vagyok amúgy és fiatal,ezért szeretnék most nekikezdeni a terápiának,amíg nem lesz rosszabb.

2017. aug. 8. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!