Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki tud TUTI spórolási tippeket?

Ki tud TUTI spórolási tippeket?

Figyelt kérdés

Tuti spórolási tippeket tud valaki?


Érdekelne, hogy hogy lehetne spórolni a mai világban. Kinek hogy sikerül ez? Tippek? Egyszerű, de hasznos kellene!



2016. okt. 1. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Tételesen írd le minden bevételedet és kiadásodat (ha régimódi vagy, mint én, akkor egy kockás füzetbe, de csinálthatod Excellel is). Pár hét/hónap után látni fogod, mire megy el feleslegesen pénz.


Ha vásárolni akarsz valami nem létfontosságú dolgot (pl. új ruhát), várj vele egy hetet és máris kevésbé fogsz "hirtelen felindulásból" felesleges dolgokat vásárolni.

2016. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gyakorlatias válaszát!
2016. okt. 2. 17:38
 13/13 Baranka válasza:
Minden bevételed 10 % át elrakod mintha nem is lenne. Ruhákat turiban vásárolni. Figyelni az akciókat. Pl: én csomó vegyi árut piacon veszek meg pl: jade mosógatószert 250-ért (jart cseréltem le rá) tchibo kávé 370 (boltban akciósan 499). Gyümölcsöt, zöldséget szintén piacon veszem évek óta ugyan annál a srácnál.
2016. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!