Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A mi nap volt 1 kis probléma...

A mi nap volt 1 kis probléma a NAV-val mert el mertem adni 1 pendriveot de nem volt meg hozzá a számla stb. (idióták) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, azért is rám szálhatnak, ha pl el akarok adni 1 iphone tokot amit már nem használok amit anno az Ebayről rendeltem? Az alábbi két eset érdekelne.


1. Amennyiben a tokon védett alak szerepel pl : Batman, Vasember abban az esetben megbüntethetnek-e a jogdíjak miatt? (úgy is hogy én csak rendeltem de nem én gyárottam természetesen)


2. Amennyiben nem márkás hanem tájképes tokot szeretnék eladni, abban az esetben meg tudnak büntetni?



2016. márc. 9. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Törölték közben egy hozzászólását, ott nagyon nem csak 1 tokról volt szó.
2016. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es, olvasd már el légyszi a 6-os válaszomat - akkor majd rájössz, hogy nem egyet akar eladni.
2016. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A kis hazudós kérdező.
2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!