Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A közmunkabérem 50600 ft...

A közmunkabérem 50600 ft nettóba jelenleg táppénzen vok 6hónapja mert kisbabát várok összevissza kapom a fizum jól számolom hogy azért kaphattam utóbb 17000 ftot mert?

Figyelt kérdés
ha elosztom az 50600 ftot a 20 munkanappal az 2530ft egy nap és mivel 14napra vagyok elszámolva ha beszorzom enyivel az 34 000e ft és 50% ra ez reális összeg de mivel családi adókedvezményt is igénybe vettem ami 10e ft az biztos nincs rajta ugye nem tévedek ??
2015. jan. 7. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi alapján számolják a táppénzt, de elég érdekesen, az elmúlt évben végig közmunkán voltam, majd év végén kénytelen voltam egy hetet táppénzen lenni, a 16000 helyett kaptam 5000 ft-ot arra a hétre, ez is messze van a 50%-tól, lehet mi ebben sem számítunk rendes dolgozónak :(
2015. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!