Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amíg barátnője volt, összeviss...

Amíg barátnője volt, összevissza cicáztunk, most, hogy szakított, rám se néz. Ez mi?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, az erintett fiu 18. Nekem nagyon tetszik, ezt sose tagadtam, de volt barátnője, több mint 2 éve. Viszont az utobbi par honapban ugy ereztem, hogy kozeledett felem, tenyleg cicaztunk egymassal, sokat simogatott olelgetett, minden. De persze nem mentunk tovabb, hiszen volt baratnoje.

Viszont ket hete szakitottak. (Nem volt eleh idejuk egymasra, a lany videki, valami ilyesmi volt az indok. Es a srac szakitott) Es hat amit honapok ota csinalunk, gondoltam, hogy azert erdeklem ot, mint lány,ehhez kepest egyaltalan nem keresett, SEMMIT nem beszeltunk miota szingli. Lehet r.ibancozni, de ennel tobbet vartam, foleg hogy amugy regota joba vagyunk. Azt meg nem hinnem h megrazta a szakitas, mert amikor velem volt, akkor nem igy tunt. Szerintetek mi tortenhetett, miert csinalja ezt?


2015. jan. 4. 20:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Veletlenul ment rossz kategoriaba ajj :(
2015. jan. 4. 20:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van, mert amikor volt barátnője, érezni akarta, hogy még tetszik más lányoknak is. Te pedig érdeklődtél iránta és ez nagyon imponált neki. Most viszont, hogy szabad és azzal ismerkedik, akivel akar, kicsit kiélvezi a szabadságot, ahogy minden fiú tenné. Az más kérdés, hogy meddig akarja ezt csinálni. Lehet ez pár hét, pár hónap, 1 év, kitudja. 18 éves fiúnál 2 év kihagyás sok.:D De az ismerőseimnél nem tartott soha sokáig, hamar kezdtek új kapcsolatra vágyni. Pár hétvégi buli után már hiányzott egy szerető, gondoskodó lány, aki átkarolja őket lefekvés előtt stb. De így igazából nem is igazán látom át a helyzetet, ha ismernélek titeket, könnyebb lenne.

Amit én tennék a helyedben: ráírnék, hogy van-e kedve csinálni valamit. Nem kell, hogy randni legyen, az sem baj, ha mások is lesznek ott (mondjuk egy házibuli) csak legyél egy légtérben vele és ha vonzódik irántad komolyan, akkor nincs jobb alkalma beszélgetni veled. AZ is lehet, hogy egy pu**i, mint a legtöbb fiú manapság. Vagy kijött a gyakorlatból és nem tudja hogyan kell csajozni.

A lényeg, hogy írj rá, ha leráz az még nem ciki, de ha azért jön össze mással, mert az a lány jobban próbálkozott, na az már kínos. MINDENT BELE! Szurkolok, mert egyszer ezért nem jöttem össze álmaim szerelmével. Egy p*nci volt, én mégnagyobb, jött egy rámenős csaj, akivel nyilvánvaló és egyszerű helyzet volt. Gondolom időközben szerelmesek is lett és azóta is happy endben élnek :'(

2015. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!