Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közmunka felmondás következmén...

Közmunka felmondás következményei mik?

Figyelt kérdés
Közmunkában dolgozok és szeretnék felmondani mivel állandóan szemétkednek velem már elviselhetetlen módon. De a munkaügyiből is szeretnék kikerülni tehát az ellátások nem érdekelnek.
2014. jún. 8. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Semmi,kikerülsz a nyilvántartási rendszerből,és magadnak kell fizetni a havi 6 810 forint/hó egészségbiztosítási járulékot.
2014. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Tudtodon kívül leírtad ha felmondasz közmunkák a munkaügyiből is kitesznek... Mondj fől a munkaügyibe mond azt,hogy nem bírod csinálni lelki terrorba vagy és e munka helyett inkább elmész kosarat fonni..aztán ennyi a teendő. De ezzel csak javítod a statisztikát és majd mondja a tv,hogy egyre kevesebb a munkanélküli..ja persze csak kiteszik őket ellátás nélkül.
2014. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meguntam hogy a főnök azokat védi akik állandóan szemétkednek velem. Meg már azt is elvárják hogy hétvégn menjek be dolgozni ingyen netto 35ezerért.
2014. jún. 8. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Tanulj nyelvet és irány nyugat eu... vagy hajó ne törődj a sőtét buta emberekkel és élj kinn normális körülmények között itt csak a nyugdíjasok maradnak és a politikusok.
2014. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most augusztusba megyek ki Németországba dolgozni rokonokhoz. Addíg meg az a legfontosabb hogy a házamat eladjam ebből a jampi faluból ahol élek.
2014. jún. 8. 12:46
 6/12 A kérdező kommentje:
A szomorú az volt múlt héten csesztettek szóltam a polgármesternek hogy állítsa le őket erre azt mondta le kell nyelni és ne vegyem őket komolyan. Én meg ne árulkodjak.
2014. jún. 8. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Mint a óvodába ....ne árulkodj... ilyen kijelentésért már régen kiléptem volna...
2014. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Milyen munkát kell végetnetek?
2014. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi idős vagy?

Milyen végzettséged van?

2014. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok napi 6 órába vagyok netto 35.öt kapok. főként mezőgazdasági és kőműves dolgokat rotálás fűkaszálás öntözés járólapozás szóval elég sok mindent. érettségi után cukrász meg marketing végzettségem van
2014. jún. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!