Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyet mondhat valaki? Mi a...

Ilyet mondhat valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Pár perce csörgött a vezetékes. Felvettem, ilyen kutatás volt azzal kapcsolatban, hogy milyen akciós termékeket részesítek előnyben. Megkérdeztem, hogy szombat délután ilyeneket kell kérdeznie, erre azt mondta, hogy minden kollégája ezt csinálja. Mondtam, hogy elnézést, nem szeretnék nyilatkozni. Azt felelte: "A lelked rohadjon meg Jézus neve napján!" A telefonszámot kijelezte, megvan, beírtam a tudakozóba, Ózdról hívtak. Egy nő nevét írja, nem vállalkozás.

2014. máj. 3. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
elmebeteg, ne foglalkozz vele
2014. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én visszahívnám és megkérdezném, hogy akar e egy pofont kapni, mert megvan minden adata.
2014. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nézd én valahol őt is megértem. Ő valószínűleg legalább utálja azt csinálni amit csinál, mint az emberek őt akiket felhívogat. Ezek nyilván nem jókedvükből csinálják. Lehet már te voltál a harmadik aki elküldi (nyilván jogosan) és nálad szakadt el neki a cérna. Nyilván nem így kellett volna csinálnia, de ő is ember és ahogy mondtam valszeg legalább annyira tele volt a töke az egésszel mint akiket felhívogat.
2014. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Jelenleg még nem tudom, mit csináljak.

Kedves harmadik válaszoló! Megértem, hogy ezt kell csinálnia, de azt nem, hogy én finoman elutasítottam, erre ő meg ilyen "átkot" mond rám. Még sose kaptam efféle "dicséretet".

2014. máj. 3. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Számot!!! Légyszi, légyszi! :D
2014. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, minek idegesíted magad ezen? Szerencsétlen nyomorult, épp elszakadt nála a cérna miután egész nap minden 3. ember elküldte anyjába, 2 meg simán rányomta a kagylót.


Lexarod oszt' kész, ne keríts neki nagy feneket.

2014. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk engem is hívnak, de már nem veszem fel az idegen számokat. Ha nem szereti csinálni, akkor miért vállalta?

Mivel én sem örülök neki, ezért én nem vállalnék ilyen munkát, hogy másokat hívogassak.

2014. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Nincs Jézus névnap. Azaz, nincs mitől tartanod. Fosd le.
2014. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!