Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondhat ilyet a saját...

Hogy mondhat ilyet a saját nővérem?

Figyelt kérdés
Nővérem (23) most szakított a barátjával, és visszaköltözött hozzánk, és folyton mindenért beszólogat most nekem. Pedig régebben egyáltalán nem volt ilyen. Nem rég abbahagytam a főiskolát, mert nem ment túl jól, és elkezdtem egy pincér OKJ-s tanfolyamot, és tegnap olyat szólt pl, hogy egy semmirekellő vagyok emiatt. Meg hogy én csak buta emberekkel lógok, miközben nem is ismeri a barátaimat. Most már odáig jutottam, hogy nem foglalkozom vele.
2014. márc. 4. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Így dolgozza fel, hogy vége a kapcsolatának. Azért szóloga be neked mert így nem kell azzal szembenéznie, hogy milyen rossz az élete
2014. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Rajtad vezeti le a stresszt, ami a szakítás miatt érte. Ne foglalkozz vele, majd túlteszi magát rajta és téged is békén hagy.
2014. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez a helyzet neki olyan, mint az elvonási tünet. Türelemre ès megèrtèsre van szüksége. Idővel jobb lesz.
2014. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Ettol fuggetlenul meg lehet igaza. Kemeny volt a fosuli mi? :)
2014. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

A szakítás sajnálatos dolog, de nincs joga ahhoz, hogy most rajtad verje el a port.


Nyugodtan szólj neki vissza, és utána szóba se állj vele többet, mégcsak rá se nézz, amíg észhet nem tér.


A probléma feldolgozása nem azt jelenti, hogy másokon verjük el a port, hanem azt, hogy a saját problémánkat magunk dolgozzuk fel, magunkban vagy segítséggel, ha nem megy. A Kérdező testvérkéje széklábnak és homokzsáknak használja a testvérét, és ezt látni kell, hogy nagyon hibás tett, tehát nem szabad senki külsőnek támogatni, sem pedig a Kérdezőnek eltűrni!


Kérdező: Ha neked a pincérkedés tetszik és jó vagy benne, akkor százszor ÉRTÉKESEBB tagja leszel a Társadalomnak, mint egy lim-lim főiskolai diplomával megvert, és rögtön emiatt nagyképűvé lett ostoba ember. Legyél rá büszke, hogy jó pincér leszel.


Ha a testvéred annyira okos volna, mint amit képzelt magárül, akkor nem rajtsd verné el a port, és nem nyílvánítani úgy véleményt a barátaidról, hogy még csak nem is beszélt velük 5 percet sem.


Fel a fejjel és kitartás! :)

2014. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kedves nővérednek mi a végzettsége? Van munkahelye? Jól keres? Képes eltartani magát?

Nem érdekelnek a részletek, ezeket a kérdéseket te válaszold meg magadnak.

2014. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy nem foglalkozol vele. Egy idő után megunja és abbahagyja. Ha mégse, akkor se vedd magadra, a szakítás az oka.
2014. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!