Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok errol, mondhat...

Mit gondoltok errol, mondhat ilyet egy fodrasz?

Figyelt kérdés
Elmentem fodraszhoz, mert mar nagyon toredezett volt a hajam a dauer miatt. Kozolte velem h a hajam vege extremszaraz es nem artana ha apolnam. Kerdeztem h mire gondol, mert minden masnap bekenem ilyen regeneralo kremmel. Azt mondta, h ugy latszik ez nem eleg, neki is szaraz a haja megsem ilyen. Eleg rosszul esett, mert most voltam ott eloszor szoval nem az ismeros fodraszom, en nem kerdeztem a velemenyet, megfizettem a munkajaert, de ahogy kiosztott ugy ereztem magam mintha teljesen igenytelen lennek. Szerintem meg lehet mondani mashogy is a velemenyunket, nem csak ilyen lekezelo stilusban. Mit gondoltok? Nem vitatom el h igaza van es ha kedvesen kozli meg tanacsot is kertem volna hisz o ert hozza de igy megalazonak ereztem
2014. ápr. 12. 13:55
 1/5 anonim válasza:
Vihar a biliben...
2014. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem ezt gáznak..persze lehet, hogy a stílus nem volt épp megfelelő, ezt mi nem hallottuk, de én nem bánnám, ha megmondaná a fodrász, hogy nem jó a hajápoló, amit használok, esetleg ajánlana másikat.
2014. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem nagyon flegma volt a hanglejtése, akkor nincs vele gáz. ha normális hanghordozásban mondta, akkor szerintem nem azt akarta kifejezni, h te vagy nyomi, hanem hogy nem megfelelő terméket/termékeket használsz, és az a nem jó.
2014. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
valaki hamarosan menstruálni fog, hogy ilyen hisztis.....
2014. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél az a durvább mikor a fodrász közli hogy mikor jösz már hozzám olyan a hajad mint egy öreg puli kutyának ( nem nekem mondta egyik ismerősömnek, elötte egy hónapja volt fodrásznál)
2014. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!