Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok azokról a...

Hugó 14 kérdése:

Mit gondoltok azokról a férfiakról akik szörtelenítik a lábukat?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagyok, elég szőrös a lábam, a kortársaim közül néhányan szörtelenítik, és most dilemában vagyok, hogy én is csináljam vagy ne. Szívem szerint nem akarom, de ha ez sok korombeli lánynak bejön akkor meg gondolom.

2014. ápr. 8. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy sportoló vagy. Nálunk az egyesületben szőrtelenítik a lábukat a fiúk és nem ciki. De inkább nullás géppel csak rövidebbre vágják :) Azért mégis csak férfiak, na! :))
2014. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be, de a Te lábad..:D
2014. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem taszító, de ahogy írták a te lábad.
2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval rövidítem,de néha nullással is le szoktam szedni.Van akinek bejön,van akinek nem,de tapasztalatom szerint ez senkit sem érdekel.
2014. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nyugodtan szőrtelenítsd, mert sokkal kényelmesebb érzés lesz, és nagyon sok csajnak bejön. :) Ma már egyáltalán nem ritkaság egy szőrtelenített lábú fiú/férfi. De én a gyantázást vagy az epilálást javaslom neked, mert így sokkal szebb, simább, és hosszan tartóbb lesz a végeredmény. Sőt még ritkulni is fog, mert nem egyszerre fognak a szőrszálak kinőni, és ami ki is nő, az is sokkal gyengébb, vékonyabb lesz. :) Én sokkal idősebb vagyok nálad, de én is évek óta télen-nyáron mindig gyantázom. :) Nekem bevált, nem növeszteném már vissza. :)
2014. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát én szőrtelenített lábú férfit még nem láttam. Max elfajzott, lányos fiúcskákat. Nekem nagyon férfiatlan, egész biztos, hogy a partneremnél nem békélnék meg a dologgal. Hülye divatnak tartom, de gondolom nem nekem akarsz tetszeni, na meg néhány évvel idősebb vagyok nálad.

Szerintem ha nem akarsz vele vacakolni, akkor ne csináld. Ha lesz egy komolyabb barátnőd, akinek úgy jobban tetszene, akkor gondold át újra.

2014. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. ápr. 13. 09:26
 8/9 dorcsuu ***** válasza:
Én őszinte leszek, egyik fiú haverom borotválja a lábát, és mindig kiröhögöm érte. Szerintem egy pasi szőrösen "pasis", bár ez függ attól is, hogy mennyire szőrös. Azért hogyha már lassan ellepi a szőr, akkor egy nullás gép nem árthat. :)
2014. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy egy férfit a szőr tesz fériassá.

Van, aki így gondolja, van, aki nem.

Én pl. nem. Gusztustalannak tartom a nagyon szőrös lábat.

Úgyhogy én sem mutogatom, hanem szőrtelenítem általában, de akkor sem mutogatom az utcán, tehát sohasem hordok rövid nadrágot. Csak fürdőben és strandon látható.

2018. okt. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!