Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol szőrtelenítik magukat a...

Hol szőrtelenítik magukat a huszonéves fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy szőrteleníteném a mellkasomat és a hátamat. Kíváncsi vagyok, mennyire gyakori ez...
2011. szept. 8. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Már ne hari de mit foglalkozol te másokkal? kik ők neked? ők hallgatnának szted ilyesmibe rád? nem azt kell nézni hogy más mit mond meg mit csinál hanem azt hogy te mit akarsz neked mi a jó!? én pl. tegnap voltam IPL-en az arcomat kompletten szőrtelenítem mert nekem így a kényelmes és nincs időm minden nap borotválkozni és a kinézet igen is számít! annyi volt hogy megkérdezte a csaj hogy miért szedetem ki? mondom mert csak akadályoz a minden napokba és nincs időm rá hogy vele bíbelődjek.

A te kérdésed egyébként tök normális hisz más ff-i is szedeti a hátát mellét hasát stb ilyenen ne akadjál fel.

2011. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Borotválom az arcomat, mint minden egészséges felnőtt férfi, aki nem hord szakállat. Igaz, körszakállat hagyok. Ez például elég gyakori.


A borotvás szőrtelenítést a fürdőszobában végzem, ha erre gondoltál.

2011. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Én a mellkasomat,hasamat,és hátamat borotválom vagy néha gyantáztatom,a lábamon,karomon pedig testszőrnyíróval rövidre vágom,néha onnan is leszedem.Nem érdekel,hogy mit mondanak,én így szeretem.
2011. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szőrmentesíts ,ha úgy nézel ki mint egy szőrös gorilla. Borotválkozni meg alap, undorító,mikor egy férfinak a szakállán marad az ebéd.
2011. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy az arcukon (esetleg hónaljon) kívül sehol!


Egy huszonéves lány :)

2011. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok de szerintem nagy részük az arc,hónalj, meg "ott lent" szokták.Az már nekem sok lenne ha a hátát is gyantáztatná vagy a mellét.Persze azért ha nagyon durván fekete szőrős akkor megértem,de amúgy szerintem férfias egy kis szőr.
2012. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!