Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiak miért nem szőrtelení...

A férfiak miért nem szőrtelenítik az arcukat epillátorral?

Figyelt kérdés
Sokszor a párom borotválkozás után is iszonyatosan szúr. Epillátorral szedem a lábamat, és kicsit bajuszos vagyok, amit gyantával szedek. Kipróbáltam epillátorral is, és sokkal hatásosabb volt utána, egyáltalán nem fájt, és mégis sima maradt. Uganolyan erős az arcon is mint a hónaljon, és ott is hetekig sima marad. akkor?
2010. ápr. 25. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Próbáld ki a szemöldöködön.. Ez kb. lehet olyan, mint a férfiaknak az arcán... De nem, ez se lehet olyan. El tudod te képzelni, hogy fájhat egy szakáll epilálása??!
2010. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez most komoly??? az arcon a legérzékenyebb a bőr. ha nekiesne valaki epilátorral hát annak nem lenne szép vége szerintem. még az ellenségemnek sem kívánnám!! megvan az oka miért nem csinálják ott az emberek.
2010. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kb. mint a hónaljamon. :D ugyanolyan erős ott is a szőr mégsem haltam meg. :D
2010. ápr. 25. 22:40
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem ugyanaz!Ne keverjük azért össze xD
2010. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok (és nem egy trehány trampli, aki nem ad magára), de én magam sem bírom az epilátort. Egyszerűen nem bírom, ahogy tépi a szőrt. Inkább borotválom 5 naponta (nem erős a szőrzetem sehol, és ritka is). A gyantát úgyszintén nem bírom, mert mocskosul fáj. Még ha tovább is tart a hatása.
2010. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Én próbáltam gyantázni vagy epilálni meg csipesszel is kiszedni a bajuszomat régen. De egyszerűen nem bírtam ki!


A szemöldökömet néha megigazítom csipesszel de azt is inkább borotválom (középen).


Semmi pénzért nem tolnám végig az arcomon az epilátort!


Hónaljon én is kibírom, bár inkább borotvát használok mert nekem egyszerűbb.


Egyébként pedig nekem nem tart 4 hétig a simaság még gyantával sem, szóval felesleges lenne szenvednem érte. Akkor is max 6-10 nap. De van amikor csak 4.


Nem mindenki egyforma, így könnyű okoskodni, amíg nem vagy a helyében.

2010. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Nocsak, nocsak, mekkora felháborodás! :) (Megértem amúgy) De aki a szakáll epilálás ellen háborog, remélem, ugyanígy kikel a nők nemiszerv gyantázása ellen is!
2010. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Az igen! Ha a nők ezért kezdenek felháborodni lassan és elvárnák, hogy ezt csináljuk, akkor mennék én világgá, mondjuk a hegyekbe remetének. Még a borotválkozás is nagyon szar arcon, főleg aki minden nap csinálja, én háromnaponta, de így is vészes. Szerintem az epillátorral jönne a szőrrel együtt a bőr is.
2010. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok felháborodva :D Nem értettem ennyi az egész :D Oké hogy van akinek nem bírja a bőre, mert mindenki más és máshogy bírja...

Nincsenek elvárásaim sem :D De ha nekem szúr a lábam akkor már igénytelen vagyok, de egy pasinál az férfias. :D Hát köszi :D

2010. ápr. 26. 07:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne epilálni vagy gyantázni,ha annak idején tizen valahány évesen úgy kezdtem volna,amikor még szinte pihés szőrök voltak az arcomon.Most viszont ezt az erős szőrt szinte elképzelhetetlen lenne epilálni.
2010. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!