Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Válunk a férjemmel, így...

Válunk a férjemmel, így mostantól alaposan össze kell húznom a nadrágszíjat. Tudnátok adni spórolási tippeket?

Figyelt kérdés
Főleg háztartási, főzési praktikák érdekelnek. Két gyerekünk van, ovisok.
2014. jan. 14. 10:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%

"8-as

Akkor szerinted inkább éhen kellene halatni a gyereket és a kérdező is vesszen azért mert válnak a férjével?Vagy hogy gondoltad?A nincsből nem lehet bio kaját venni.Örülj neki,hogy megteheted és ne sipákolj majd itt ha a férjed elhagyott és még száraz kiflire sem lesz pénzed!"


Miért, szerinted mitől törvényszerű, hogy aki válik annak kevesebb a pénze, vagy kevesebbet költ a gyerekeire. Eddig a férj és a feleség egy bizonyos színvonalon ellátta a gyereket. Azért, mert ők válnak gazdaságos szalámit kell adni a gyereknek? Spóroljanak magukon, vagy a váláson. Nem kötelező hülyén elválni sem. Az meg a legrosszabb, ha két ember olyan hülye, hogy miattuk még kettő nélkülözik.

2014. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy ocsmány, bunkó kérdés és még valaki elkezdett ehhez asszisztálni, nem semmi...
2014. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Látszik 48%-os,hogy te még nem váltál soha!Te miből gondolod,hogy ugyan annyi pénz marad annak a zsebében akinél a gyerekek el vannak helyezve?Hallottál már olyanról,hogy az apa nem fizet gyt?Nem?Azta :-D

Te tipikusan az a nő lehetsz aki majd az utolsó szakadt gatyáját is lehúzza a pasiról ha vége a házasságának,és még te írod azt,hogy lehet normálisan is válni? :-D

2014. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Eddig 2 fizetésből élt meg 4 ember, most egyből 3. Nyilván kevesebb jut a gyerekekre a válás miatt, ez sajnos így van. Nélkülöznünk nem kell, de szeretnék kicsit spórolni a mindennapi dolgokon, hogy néha el tudjak menni velük erre-arra.


A válás pedig nem kérdés, tény. Én döntöttem így, úgy érzem mindent megtettem, de már csak én akartam ezt az egészet.

2014. jan. 14. 11:44
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

"Látszik 48%-os,hogy te...."


Ott kezdődik, hogy férfi vagyok és még nem váltam, nem is tervezem. Ettől függetlenül, ha ilyen helyzetbe kerülnék fel sem merülne, hogy a gyerekeken spóroljak, ők ugyanazt az ellátást kapnák, sőt ilyenkor még többre van szükségük.

2014. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Te férfiként így gondolod. Az én exem viszont nem, úgy gondolta hogy én szültem őket, tartsam is el őket egyedül.
2014. jan. 14. 11:47
 17/22 anonim ***** válasza:
20%

"Eddig 2 fizetésből élt meg 4 ember, most egyből 3."


Ezt jogilag nagyon gyorsan helyre kell rakni.

2014. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Jogilag helyrerakni.... te melyik országban élsz? Itt, Magyarországon ha egy férfi nem akar gyt-t fizetni, akkor nagyon könnyen meg tudja oldani, hogy ne kelljen.


Az állami megelőlegezéshez és egyéb támogatásokhoz pedig nekem túl sok a jövedelmem.

2014. jan. 14. 11:49
 19/22 anonim ***** válasza:
főzés
2014. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Főzés? Ezt hogy érted?
2014. jan. 14. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!