Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kezdem az életem 3...

Miért kezdem az életem 3 millió forintos tartozással úgy, hogy még a tojáshéj a seggemen van?

Figyelt kérdés

volt pár máv büntetésem a "lázadó koromban" 1-2 éve

(20 éves vagyok)

10 büntetés kinőtte magát körülbelül 700.000 forinttá.

a családom elpártolt tőlem, anyám elkezdett feljelentgetni, rendőrségi ügyek folynak, azzal gyanúsítanak, hogy bántalmazom amikor ő aláz meg és bántalmaz engem.


mivel semmiféle segítségre nem számíthattam felvettem a diákhitelt, az megint kétmillió forint minusz.


Semmim sincs, félig az utcán vagyok. nem csináltam semmit csak próbáltam elvégezni az egyetemet, mellette még dolgoztam is, van ebből kiút? mi folyik ebben az országban? a máv büntetés mióta adóforma és értékpapír egyben?


Miért nem ad az állam olyan szociális segélyeket, amikkel a fiatal felnőtteken is segíthetne, hogy ne haljunk éhen? Miért nincs még budapesten sem munka?


Mit csináljak? Rettegek.

Ha mondjuk nagy nehezen összekaparok, 3-4 év munkával valamennyi pénzt, az már a behajtók markát fogja pirosítani... és elment a fiatalságom.


miért? pár apró hülyeségért. és még mindig az utcára kerülhetek.


ki akartam törni, vállalkozást fejleszteni, kijutni nyugatra, de egyszerűen a seggén át szív vissza ez az ország.


2013. dec. 14. 18:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Jó, azért arról se feledkezzünk már meg, hogy a szülő erkölcsi/jogi kötelessége lenne normálisan felnevelni egy gyereket. Amikor valakit 18-20 évesen kiraknak az utcára, mert nekik derogál eltartani az, akit vállaltak,akkor szerencsétlen gyerek mit tehetne, minthogy megpróbál életben maradni valahogy?


Ezzel nem azt mondom, hogy a kérdező minden tette helyes lett volna, de egy 18-20 éves embernek szülői támogatási nélkül szinte lehetetlen önállóan megállnia, mert még dolgozni sem veszik fel sehova az érettségijével.

2013. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Feltetelezem ha 20eves korara mar 700ezer forintos birsaga van a MAV-nal nem a szulok biztatasara duzzasztotta es buntettek meg... Arrol meg hogy diakhitelt vett fel azt sem a szulok szoktak biztotatni , hogy kicsi fiam vedd fel foleg ha az egyenlink es nem ohajt tanulni!!! Valoszinuleg ezert partoltak el a szulok tole... azert kivancsi lennek miert is jelentettek fel a szulok a kedves kerdezok mert gondolom nem ok nelkul! Amit itt leirt magarol azon se csodalkoznek ha meglopta volna a sajat szuleit es stb...
2013. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!