Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kezdem az életem 3...

Miért kezdem az életem 3 millió forintos tartozással úgy, hogy még a tojáshéj a seggemen van?

Figyelt kérdés

volt pár máv büntetésem a "lázadó koromban" 1-2 éve

(20 éves vagyok)

10 büntetés kinőtte magát körülbelül 700.000 forinttá.

a családom elpártolt tőlem, anyám elkezdett feljelentgetni, rendőrségi ügyek folynak, azzal gyanúsítanak, hogy bántalmazom amikor ő aláz meg és bántalmaz engem.


mivel semmiféle segítségre nem számíthattam felvettem a diákhitelt, az megint kétmillió forint minusz.


Semmim sincs, félig az utcán vagyok. nem csináltam semmit csak próbáltam elvégezni az egyetemet, mellette még dolgoztam is, van ebből kiút? mi folyik ebben az országban? a máv büntetés mióta adóforma és értékpapír egyben?


Miért nem ad az állam olyan szociális segélyeket, amikkel a fiatal felnőtteken is segíthetne, hogy ne haljunk éhen? Miért nincs még budapesten sem munka?


Mit csináljak? Rettegek.

Ha mondjuk nagy nehezen összekaparok, 3-4 év munkával valamennyi pénzt, az már a behajtók markát fogja pirosítani... és elment a fiatalságom.


miért? pár apró hülyeségért. és még mindig az utcára kerülhetek.


ki akartam törni, vállalkozást fejleszteni, kijutni nyugatra, de egyszerűen a seggén át szív vissza ez az ország.


2013. dec. 14. 18:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy az a 2 misi mire ment el?? Mert hogy nem iskolára, az már biztos!
2013. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

8 kéznyi ujjon sem tudnám megszámolni, hogy eddig hányszázmillió forintra tudtam volna beperelni cégeket, ha lett volna egy sztárügyvéd a seggem alatt.

Ha jól értem, akkor 20 évesen, több, mint 40 munkahelyed volt?! 40 évesen eddig 5 helyen dolgoztam!!!

De nyilván mindenki szemét! Ne sz.arozz, menj külföldre, csak ne áruld el senkinek, hogy mekkora tróger vagy, akkor talán alkalmaznak majd.

A rettegést megértem, bár ha szereted az anális örömöket, akkor a sitten kielégülhetsz majd. Nem lesz bőrös virsliben hiány.

2013. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek azert, hogy amikor majdnem leestel a voantrol nyitott ajtonal bar ezt az egesszet nehezzen tudom elkepzelni de mindegy hogy volt-e jegyed akkor???? Mert elobb a kotelessegeiddel kellene tisztaban lenni aztan johetne az hogy milyen jogaid vannak ksibaratom!!! Amugy meg a hozzad hasonlo emberek hagyjak nyitva a vasuti kocsik ajtajait is nem az a szerencsetlen kalauz!!!! Neked elso korben tiszteletett es alazatott kellene tanulnod. Nem csodalom hogy edesanyad is feljelentett!!
2013. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A vonat pénzzel megy. Az élet is. Te már uszkve 3 milliót elköltöttél valamire, aminek úgy tűnik nem sok haszna volt. Gondolom a szüleid sem azért fordultak el tőled, mert olyan húde faszagyerek vagy. Legalább a jogi órákon (mert gondolom volt) odafigyelhettél volna azon az egyetemen/főiskolán és nem írnál le ennyi marhaságot. Bár ha jól értelmezem végül nem végezted el, hanem onnan is kibuktál. Nem tanultál, nem dolgozol - megkeseredett ember lett belőled és most csodálkozol. Persze még nem késő, de ne másoktól várd, hogy megcsinálják a te bizniszed és felfuttassák az életed. Itt kérem szépen verseny van - a többi ember életképesebb, mint te - tessék róluk egy kicsit példát venni! Még nem késő.
2013. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

De miért vártál össze 10 máv büntetést? Miért nem fizetted ki már az elsőt és utána miért nem figyeltél hogy ne legyen több?


Így hogy akartál vállalkozást "fejleszteni"?

2013. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Egyetemet elvégezted? Milyen szakmád lett?
2013. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Vállalod tetteid következményét azt teheted. Azért egy diákjegyet amin bőven van kedvezmény ki kellett volna tudnod fizetni vagy ne mentél volna inkább sehova.
2013. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem eu-s országba mész ki nem találnak meg.
2013. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
"Miért kezdem az életem 3 millió forintos tartozással úgy, hogy még a tojáshéj a seggemen van?" Talán mert hitelt vettél fel? Te mit szólnál, ha valakinek kölcsön adnál, és utána le akarna lépni, hogy ne találd meg? Mert te pont ezt csinálod most a többi emberrel, ugyanis a diákhiteledet ők fizették (az állam), vagy mit gondoltál, az csak úgy alanyi jogon jár neked? És ezek után lenne képed még segélyért kuncsorogni? Lényegében eltartatnád magad a többi emberrel. Tényleg mekkora szemet, ha ez valakinek nem tetszik. De igazából teljesen mindegy, mert nem úgy megy az élet, ahogy te azt elképzelted, úgyis behajtják rajtad a tartozásaidat. Munkát Budapesten meg csak az nem talál, aki nem akar. Nem azt mondom, hogy rögtön, de pár hónap alatt simán lehet, ha nem válogatsz és normális vagy. Mondjuk ha ilyen szöveget adsz elő nem csodálom, ha nem vesznek fel sehova. Egyébként van egy gépészmérnök gyerek, szokott itt kiírni kérdést, szerintem keresd meg és írj neki, összeillenétek, szerintem jó barátok lehetnétek.
2013. dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jelzem a diakhitelt az allamtol kaptad az allam meg az adofizetok penzebol tette be vagyis azok a szemet emeberek penze akiket itt osztogatsz kicsicsira!!!
2013. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!