Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán ha átvertek mit tehetek?

Vaterán ha átvertek mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csajszinak sürgős volt így postáztam de ő meg utalással fizet. Péntekre kellet hogy odaérjen így azonnal rohantam hogy feladjam hogy időben megkapja és nem vártam meg míg utal. Szerdán bonyolítottuk az "üzletet". Nem nagy összeg postával 1500 kéne fizessen, de még nem tette meg. Ti mit csinálnátok?
2009. nov. 20. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem tudsz csinálni, benne van a szabályzatban is. Ha írsz egy levelet az oldal üzemeltetőinek akkor talán kitiltják a csalót. De amit küldtél azt már nem fogod vissza kapni, rengeteg átverés van a vaterán!
2009. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
36%
apukám ismerőse ott dolgozik hátha meggyőzöm XX
2009. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerdán utalt akkor lehet csak hétfőn megy a számládra a pénz mert nem mindegyik bank közt egyforma az átfutási idő!Én azért megvárnám a hétfőt,vagy szolnék neki,hogy küldje át az utalásról az elismervényt emailbe.
2009. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
60%
HA sok pozitív értékelése van szerintem ne aggódj,nem kockáztat 1500-ért egy negatívot.Ha kevés értékelése van akkor aggodnék.Amugy meg pár nap türelem belefér szerintem.Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.Közbe jöhet valami bárkinek,írj neki és kérdezd meg mi a gond.Velem többször előfordult már,hogy késtek pár napot.De 99%-ban mindig ideért a mani:)
2009. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
81%
Rengeteg üzletet bonyolítottam már le a vaterán, szerencsére nem volt gond sosem. Szerintem ha szerdán utalta, max hétfő reggelre megkell érkeznie az összegnek. Ha nem, akkor a vatera, max kitiltja, de neked megvan a címe, ahova küldted a csomagot, elmész és visszakéred vagy kivered belőle.
2009. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Engem most vágott át (először) egy srác, 20 adásvétele volt.

Átutaltam a zsét és semmit nem kaptam érte. 1 hónapig kérleltem, aztán feladtam. Másfél éve vaterázok.

Soha ne küldj semmit fizetés előtt!!!

Én a helyedben hétfő este, ha addig nem történik semmi, felhívnám/smst/emailt írnék neki, hogy mi van az utalással. De gyanús, hogy nem akar fizetni...

2009. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
67%
Irj levelet a vaterának!De javaslom,hogy inkább regisztrálj a teszveszre ott már a regisztrációnál ha nem adja meg valaki a lakcímét akkor be se regisztrálhat ugyanis oda küldik ki a jelszavadat,mig a vaterára mobilteloval kell összvisz regisztrálni és a címhez meg azt irsz amit akarsz,le se ellenörzik.
2009. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Hallod :D


Én pontosan ugyanígy jártam, nekem is péntekre kellett volna odaérnie a terméknek, mert hétvégén mindenképp használni akarta a fa**zopó. Egy darabig könyörögtem neki, aztán feladtam. Szerencséje hogy az ország másik végében lakik. Nem vágott földhöz az a 10 rugó, csakhát rohadjon meg azért ilyen szemétláda. A vatera meg mossa kezeit, ők azt javasolják hogy menjek a rendőrségre. Kössz, rohadt nagy segítség. De a jutalék meg a feltöltési díj az nem késhet. Furcsa mód az ebay meg a paypal visszafizeti neked ha lehúztak. Ezek meg csak tartják a markukat.

2009. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Én utaltam a pénzt,és nem jött semmi.Eltűnt,nem lehet elérni sem:(
2009. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Engem is átvertek a vaterán. 6e ft-ért rendeltem egy műszaki cikket. Személyesen vettem át, ráadásul nem magánszemélytől, hanem cégtől. Nos, a műszaki cikk hibás, tönkretette azt amihez használni akartam. Személyes (!) reklamáció után azt mondták, hogy az eszköz nem hibás... és amúgy sem fizetik vissza a pénzt, mert csak (!) 3 napig (!?) veszik vissza.


Ennyit a vateráról!

2009. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!