Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes üzlet folyamán...

Internetes üzlet folyamán átvertek, ha mondható ez így. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nemrégiben interneten találtam egy vevőt aki a videókarimat szerette volna megvenni

az Ára:128mbos nvidia+alaplap procival

Az általam felajánlott videó kártya 512mb Asus..

Az a helyzet hogy az ügyfél a videó káryát kiküldte, majd arra hivatkozott hogy az alaplapot is küldi, de még a barátjánál van.. stb stb.. csak telt az idő.. kb 2 hónap telt el.. jártam mindig skypra,msnre hátha fentvan.. de azóta se híre se hamva..

Mit tudnék tenni? Esetleg visszaszolgáltatná a videó karim meg én is az övéjét.. vagy pedig elküldené az alaplapot?

Reménytelen?

Köszi a válaszokat

(15/F)


2010. dec. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Te jogilag nem is köthetsz szerződést a szüleid jóváhagyása nélkül.

Talán ezt is lett volna helyes tenned.

2010. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne "kari", mert FIÚ vagy és ez tényleg gáz.

Amúgy nem teljesen értem hogy most ki küldött kinek és miért (kipróbálni vagy mi?) legközelebb legyél óvatosabb. Szerintem ez már veszett ügy.

2010. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Hát nem tudom.. próbálgatok ráírni, de semmi.. címe is ugye megvan.. de hát nem lehet semmit tenni.

2010. dec. 21. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy a rendőrséghez fordulsz, ha nem teljesíti a kötelezettségét (és valóban jelentsd fel, ha nem akar együttműködni).
2010. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!