Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kb 60000 forint...

Szerintetek kb 60000 forint elégnek kell lennie két főnek havonta? A rezsi nincs benne.

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lettem lepontozva.. A KSH 2012-es adatai szerint a létminimum 86 ezer forint. Tehát ennyi kell ahhoz, hogy egy ember életben tudjon maradni hosszútávon, illetve ha közbejön valami, akkor ne haljon bele.


Mit is írt a lakásra? 30 fejenként? És még van 30-uk fejenként, tehát ez a létminimumtól kevesebb. Ezek szerint mégsem írtam olyan hülyeséget, miszerint nem elég ez a pénz. De a lepontozás, az megy! :)


Egyébként életben lehet maradni ha a ferencvárosi hírlapot használják budipapír helyett, illetve ha rovarokat és galambot esznek, akkor is, és ezek ingyen vannak. De szerintem a kérdés nem arra vonatkozott hogy életben lehet-e maradni, hanem hogy elég-e a pénz egy messze nem normális, de legalább átlagos életszínvonal fenntartásához. És a válasz, nem.

2013. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Ez mondjuk tényleg elég relatív, ti tudjátok mire kell/akartok költeni.


Kajával ki lehet jönni fejenként 15-20-ból is. Itt relatív ki mit vásárol, sztem van egy egészséges határ. Nem szükséges csak a legolcsóbb dolgokat venni, de nem is csak a márkás a legjobb. Mindig megvannak olyan termékek amik árban elfogadhatóak, és mégis finomak.


Meg ha ketten vagytok, akkor lehet főzni, sütni, több napra is. De persze nem fogtok naponta csokin és kólán élni.


Meg mondjuk az se mindegy mit számoltok még a 60-ba...2 felnőtt bérlet 20 ezer, telefonszámla is havi párezer.

2013. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A bérlet havonta 4000 forint fejenként. Ruhát nem minden hónapban veszünk és nem járunk szórakozni sem.
2013. nov. 26. 12:33
 14/17 anonim ***** válasza:

# 12


Azért ha bárki levezeti nekem, hogyan lehet HAVI 15E forintból enni 30 napig akkor megemelem a kalapom...

2013. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Milyen havi 15000-ről beszélsz???? Nem kell sz@rságokat venni.
2013. nov. 26. 17:47
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es írta, hogy ki lehet jönni havi 15-20e-ből is fejenként. Na arra lennék én kíváncsi hogyan...
2013. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretném azt látni! :)
2013. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!