Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kb 60000 forint...

Szerintetek kb 60000 forint elégnek kell lennie két főnek havonta? A rezsi nincs benne.

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
rezsi és albérlet nélkül igen, ha nincs autó...
2013. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
(nekünk az autó üzemanyagostól szervizestől lebontva havi 40:( )
2013. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ez kajára, tisztálkodószerekre, egyéb piperére vonatkozik, akkor elég.
2013. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ez kajára és tisztálkodó szerekre kell, akkor még sok is.
2013. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak kajára,tisztasági dolgokra elég.Ha dohányzik a pár ,és töltik a cigit,akkor is.
2013. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az albérlet rezsivel együtt kb hatvanezer, nyáron még ennyi sincs. A maradékból a kaján kívül csak a bérletet veszük meg ami havi nyolcezer kettőnknek.
2013. nov. 26. 10:21
 7/17 anonim válasza:
Szerintem ez nagyban függ a pár igényeitől. Nem mindenki elégszik meg a legolcsóbb párizsival és a tesco gazdaságos samponnal.
2013. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
nem
2013. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Napi 1000 forint nem elég hosszútávon akkor sem ha párizsit esznek. Napi 3 étkezés, minden egyéb dolog amit ritkábban, de azért venni kell, pl ruha, gyógyszer, távolsági utazás, és akkor a hirtelen kiadások, nagyobb betegség, büntetések, stb.


Napi 1000 forinttal el lehet vegetálni egy darabig, de gyorsan leromlik az egészségi állapototok, illetve a most használatban levő tartós fogyasztási cikkeitek is elamortizálódnak, és újakat kell venni. Szóval hosszabb távon nem tartom fenntarthatónak.


Én Budapesten éltem, szóval a falus életről nincs tapasztalatom. Illetve még annyit tennék hozzá, hogy én is próbáltam meghúzni a nadrágszíjat, de nekem kb 50 ment el a rezsin felül a kajára, illetve a napi megélhetési dolgokra.

2013. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez az igényeitektől függ teljes mértékben.

Ételre, tisztítószerekre kell fejenként 20 ezret számolni, az összesen 40 ezer + 10 a bérlet, az 50 ezer. Ha ezen felül 10 ezerből ki tudtok jönni, akkor elég, sőt, van aki ennél kevesebből él meg.

Viszont ha már elmennétek egyszer enni valahova vagy kellene esetleg gyógyszer, vagy szórakozni mennétek, színházba, moziba, nem beszélve a ruhavásárlásról.

2013. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!