Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt tudtok havonta...

Mennyi pénzt tudtok havonta félretenni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Mondom nem szerencse, hanem akarás kérdése. Tudod mi a szerencse, ha kihúzzák a lottón a számaidat és az öledbe hullik pár milliárd.
2013. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%
29-es: képzeld el én trombózist kaptam tüdőembóliával. Nem iszom és nem dohányoztam soha! 23 éves voltam mikor egyik pillanatról a másikra a sürgősségin találtam magam, ha később jutok be már nem élek! Hormontartalmú tabletta hatására történt amit ORVOSI utasításra szedtem NEM JÓKEDVEMBŐL! Te itt vered a melled, hogy' jajj szegény családból származok, milyen király vagyok, befutottam' Nekem a vérkeringés ezek után a lábamban már nem 100%-os, poszttrombotikus szindróma maradt utána, lábdagadás, ödéma, hamarabb elfáradok, sem állni, sem ülni nem tudok óràkat, azaz irodai munkában is nehézségeket okoz és fizikai munkát sem végezhetek. Na ilyenkor mi van, nagyokos? Soha droghoz, cigarettához nem nyúltam és túlsúlyos sem vagyok! Na? Kíváncsi lennék ahogy annak a kisfiúnak osztod az észt önmegvalósításról akinek tizenévesen most verték szét a gerincét egy parkban hazafelè biciklizve, különösebb ok nélkül! ...Szégyellheted magad a korlátolt gondolkozásodért.
2013. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a nagy vezír több milliót visz haza havonta, plusz az év végi jutalmak. Élete első 1/3-át csak tanulással töltötte, aztán biztosan sokat nyalizott, áttiport pár emberen, hogy egyre feljebb juthasson, de most ott van a toppon. Nem hiszem, hogy azért van ott mert szerencsés, NEM, azért mert olyan típus és voltak céljai!!! A legkisebb emberek a cégnél meg anyázzák őt természetesen, de aki ott van az már nem kell, hogy érdekelje ez.
2013. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%
És csak hogy tudd, úgy képviselem ezt a véleményt, hogy én is diplomával rendelkezem és angolul és németül beszélek felsőfokon, jelenleg oroszul és franciául tanulok. De halványlila fogalmam sincs, hogy az OKJ végzettségű, szakmával rendelkező emberekről te miért beszélsz ilyen lekicsinylően! Ők azok akik odaadják a pékségben a kezedbe a kenyered amit megzabálsz például, ezt ne felejtsd el..
2013. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 32-es.

Nagy egy hülye vagy az már biztos, és még szerencsétlen is sajnos.

Két hozzászólásból elmondom milyen ember vagy. Olyan akinek fáj, hogy más többre vitte és tanult, és nem bírod elviselni, hogy másnak több jutott. Szerencsétlen dolog ami veled történt, de ennek semmi köze ahhoz, hogy más küzd a céljaiért. Persze egy baleset derékba törhet karriereket, de itt most nem erről szól a vita. Te leszel az aki vénségére a roló mögött figyeli az embereket és utálni fogsz mindenkit és téged is mindenki.

Hát sajnállak, de én akkor is jól érzem magam a bőrömben és élvezem amit elértem. Neked pszichológus kell aki helyre billenti a világképedet.

2013. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
49%
Én is elmondom, hogy milyen embernek tartalak a hozzászólásod alapján: Egy tr.ógernek, aki hajlamos elfelejteni, hogy honnan jött, megvakítja a pénz a siker és gusztustalan módon le (se) köpi a szerencsétlen, beteg embereket, empátia nulla. Csak hogy tudd, Németországban élek, jól megy a sorom, de igen, nem vagyok már egészséges, de ami a legjobban megdöbbent az az hogy egy beteg emberbe a szavaiddal még belerúgsz egy jót, ahelyett hogy annyit mondanál: 'igen, ez sajnálatos' és örülnél a LEGNAGYOBB KINCSEDnek, az EGÉSZSÉGEDNEK! Amit egy pillanat alatt akár el is veszíthetsz, mint én.
2013. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
20: Miért? 20-30E egy 70 nm-es lakás fenntartása havonta, autó szintén.
2013. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
49%

Rokkant nyugdíjas vagyok, és mozgássérült.

Örülök, ha kijövök a nyugdíjamból. Gyerekeimet nem terhelem, hogy segítsenek, építsék a jövőjüket.

Internetet előfizették nekem, és kaptam tőlük egy kiselejtezett számítógépet. Nekik lassú....

Nekem meg még gyors...:)

Ne irígykedjetek egymásra! Ha van egészségetek, akkor minden van! Minden jót Nektek!

2013. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%

37:


[link]


Itt egy cikk arról, hogy mennyibe kerül egy autó fenntartása valójában. (Ha ezeket figyelembe véve mondtad a 20-30 ezret, akkor nem szóltam).


A lakást specifikusan nem rád értettem és ha rád nem vonatkoznak a következők, akkor elnézést kérek:

A magyaroknál sajnos túl sokan szeretnének saját lakásban lakni, illetve laknak is. Ezzel semmi baj nincs 30, de inkább 35 éves kor felett. Addig viszont egy saját lakás többször okoz kárt, mint hasznot. (Ez nem igaz, hogyha kiadja az ember, vagy ha örökölte és nincs hitellel leterhelve). Ezer cikk és tanulmány van róla az interneten (pár sorban nem is lehet kifejteni eléggé), röviden csak annyi, hogy egy saját lakás alapvetően korlátozza az embert, mert nem tud tőle elszakadni és például másik városba költözni munkáért. Ez most nagyon egyszerű megfogalmazás, de kérlek nézz utána az interneten, jobban le van írva, részletesebben, mint ahogy én most előadtam.


32, 33, 34, 35, 36


Hagy ne mondjam, hogy az emberi természet alapvetően törekvő. Becsülöm az egészségem, de nem elégszem meg vele, ahogy sokan mások sem. Pont, mert egészséges vagyok.

Becsülöm az életet. Leírtam, hogy a magyarok (még a legszegényebbek is) jobban élnek, mint a világ lakosságának a 80%-a jelenleg és jobban élnek még a legszegényebb magyarok is, mint a valaha élt emberek 99%-a.

Már senki nem hal éhen. Már senki nem hal meg járványokban. Már laknia is van hol még a legtöbb szegénynek is.

Régen a rossz génű emberek kiszelektálódtak. Meghaltak és nem születtek utódaik, vagy ha ők is betegek voltak, akkor ők is meghaltak. Ma mindenki életben maradhat. Akinek a szíve nem működik, azt nem hagyják meghalni (mert rosszak a génjei alapból), hanem megmentik. Az időseket, a betegeket, a fogyatékosokat, mindenkit. Ezt azért elég jónak nevezném és amíg nem egy posztapokaliptikus világban élünk és van rá keret, addig támogatom. A civilizációban nem kell a régi értelemben vett "ember embernek farkasa" dologra gondolni, ennek csak a modern változata van meg (versengés a munkahelyeken, versengés jobb pozíciókba kerülésért, stb, de nem versengés az életbenmaradásért).

Aki pedig megengedheti magának, felhívhat a világon bárkit bárhol és ő maga is elérhető. A világ bármely pontján ott lehet 24 óra alatt. Annyi jó dolog van a világban, hogy azt sem tudjuk miben lubickoljunk benne.


JOBBAN ÉLHETÜNK ÁTLAGEMBERKÉNT, MINT 100 ÉVE A KIRÁLYOK ÉLTEK.


Szóval becsülöm a dolgokat, de emellett természetes módon törekvő is vagyok és még többet szeretnék elérni. (Ki nem?)


Leírtam azt is, hogy mindenkinek a saját helyzetéből kell kihoznia a legjobbat, ezt nem ismétlem meg. Lehet hogy egy borsodi zsákfalu szegény családból származó szülöttjéből nem lesz miniszterelnök, vagy milliárdos, de a saját helyzetén bizony javíthat ettől függetlenül.


Nekem sem az volt a célom, hogy milliárdos legyek, hanem hogy jobban éljek utána, mint előtte. Sikerült? Igen. Nem másokhoz mérem magam, hanem magamhoz.

2013. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
nem rég kezdtem dolgozni, kb 100.000 forint van félretéve, most ablak- és ajtócsere volt, úgyhogy nem tettünk félre, de a megtakarításhoz nem nyúltunk. Úgy vagyunk vele, hogy a házba tesszük a pénzt, illetve a diákhitelemet (+ lakáshitelt) szeretnénk mielőbb lerázni. Én ezzel a felállással elégedett vagyok. KB 360 ezer a havi bevételünk.
2013. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!