Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S Van rá esély, hogy a...

S. O. S Van rá esély, hogy a helyi önkormányzattól, bármiféle gyors segélyt tudjak igényelni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltunk ilyen helyzetbe, de most nagy a baj,nagyon kellemetlen szégyenlem és nem szeretném nagy dobra verni, de gyors segítség kellene. Kérlek írjatok milyen támogatások vannak? Köszönöm.
2013. ápr. 17. 22:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Családsegítő, védőnő, vöröskereszt tud segíteni, kérdezz rá.


Kedves utolsó, belinkelnéd a másik kérdését?

2013. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es válaszoló nem értem a válaszodat, most elősszőr vagyunk szar helyzetben soha nem volt anyagi problémánk, de ez a hónap katasztrófa lett. Egyébként meg tudom, hogy kivel tévesztettél össze, ano én is segíteni akartam még decemberben annak a Szombathelyi hölgynek egy havi élelmiszert ajánlottam fel és a gyermekeinek játékokat karácsonyra utána többé nem vette fel a kapcsolatot velem mert pénzt várt.Ő majd húszonadikán ír ki kérdést! Most én lettem szar helyzetben. Egyik másik válaszolónak pedig igaza van a családi kapcsolatokban is az én kérdésem van, ami a nagyit illeti most nem szív semmit, 2 napja elköltözött mivel, nem tűrtük el a viselkedését!
2013. ápr. 18. 07:26
 23/35 anonim ***** válasza:
43%
aha hát persze, össze tévesztünk vele. hát hogy ne.
2013. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%

Pedig valamilyen baráttól / családtagtól kéne segítséget kérned. Nem tudsz mást tenni.

Ne vegyetek semmi fölöslegeset. Krumpli, rizs (nem a gyorsfőző, hanem a normál, zacskós, az olcsóbb), tészta, kenyér és zsír. Kenyeret előre szeleteld fel, hogy senki se vágjon nagyon vastagot. Azt is be kell osztani.

Reggeli és vacsora zsíroskenyér. Két hétig ki lehet bírni.

Ebédre sajnos semmi változatosat nem tudsz főzni, de két hétig ki lehet húzni.

A két pici baba mennyi idős?

2013. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
3 és fél éves, és két és fél éves kislányok, a három és fél éves sajnos Autista. Írtam, hogy nem szeretném nagy dobra verni, így nem is fogok senkitől sem kölcsön kérni soha nem szoktam, mi szoktunk segíteni másoknak, volt, hogy egyszerre egy nagyobb összeggel, mikor a szomszéd át jött, és elmesélte mekkora bajban vannak, gondolkodás nélkül azonnal adtunk nekik, vissza is adták egyszerre fizetésnél, de biztos megterhelő lehetett nekik, hiszen egy havi fizetés volt az összeg. Senki nem gondolná, hogy ilyen gondunk van és szégyenlem.
2013. ápr. 18. 08:25
 26/35 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de nem engedheted meg magatoknak, hogy szégyelld. 4000 Ft-ból nektek kettőtöknek nehezen, de még meg lehetne oldani. Pl. éltek 2 hétig zsíroskenyéren. De a gyerekekkel nem tehetitek meg.

Kérjetek kölcsön a szomszédtól.

2013. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Még egyszer mondom utoljára annak az egy kedves válaszolónak nem én vagyok a szombathelyi anyuka.

Bemásolom egyik decemberi beszélgetésemet vele.


Az üzenet küldője: Norina01

Az üzenet címzettje: hame22

Az elküldés időpontja: 2012-12-20 23:53

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: Közel vagy hozzánk, én Zala megyéből vagyok, vas megyén belül hol vagytok? Ivett


Üzenet törlése a listádból

2013. ápr. 18. 08:40
 28/35 A kérdező kommentje:

Az üzenet küldője: Norina01

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 08:34

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: S. O. S Van rá esély, hogy a helyi önkormányzattól, bármiféle gyors segélyt tudjak igényelni?

"aha hát persze, össze tévesztünk vele. hát hogy ne."

Az üzenet témája: Szia

Az üzenet szövege: Az üzenet küldője: Norina01

Az üzenet címzettje: hame22

Az elküldés időpontja: 2012-12-20 23:53

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: Közel vagy hozzánk, én Zala megyéből vagyok, vas megyén belül hol vagytok? Nagyobb élelmiszer csomaggal amivel egy hónapig ki tartatok, segíteni szeretnék nektek. Illetve rengeteg szép játékaink vannak kislányaimról amit már nem használunk elviszem nektek ezeket is személyesen, hogy legyen Boldog Karácsonyotok! Kérlek írd meg a pontos címed Szombathelyen belül hol, meg a tel számod! Fel a fejjel!


Üzenet törlése a listádból


Üzenet törlése a listádból

2013. ápr. 18. 08:41
 29/35 anonim válasza:
14%

Hihi! :D Röhej, hogy szegény kérdezőt bántjátok!

Én vagyok a Szombathelyi anyuka! Nem én tettem fel a kérdést.... namind1! Legalább tudok rajtatok röhögni:DDDD

2013. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél kölcsönkérni, nincs esetleg valami ékszer, amit zálogba tudnál adni, ha 10 ezret kapsz is, az is már nagy segítség!
2013. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!