Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem teljesítik a rendelést...

Nem teljesítik a rendelést időben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rendeltem a gameshop.hu-tól csütörtök délután 2 játékot. Felhívtam őket telefonon, azt mondták következő napra (péntekre) itt lesz. Ez le is van írva a rendelési infók menüjüknél ( [link]

Tegnap (pénteken) délután telefonáltam nekik, hogy hol van a csomagom, nem jött meg... ?!

Azt mondta a munkatárs, hogy jaj hoppá, hát elfelejtették odaadni a futárnak, és csak keddre fog megjönni.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Ez engem eléggé zavar, fontos lenne az a csomag, és fontos lett volna, hogy péntekre megérkezzen. Le is van írva a honlapon, max. 2 munkanap a szállítási idő. De ha keddre hozzák az már 3...

Lehetne ilyenkor valamit csinálni? Nem tudnak ilyenkor szerintetek adni legalább valami kedvezményt?!



2013. ápr. 6. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Igy jártál....
2013. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy nem veszed át (ha utánvétes). Ha mégis kell, perelheted őket hibás teljesítésért. Ha megéri neked a macerát...
2013. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ennyire azért nem éri meg vele foglalkozni...

De azért eléggé rosszul esik, hogy megrendelem, le van írva hogy következő nap jön, mondják is, és nem.

Azt, hogy nem veszem át, meg is tenném, de az a baj hogy ez az utolsó hely, ahol még találtam korlátozott példányban kiadott játékot, gyorsan rendeltem is kettőt.

2013. ápr. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!