Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meggazdagodni?...

Hogyan lehet meggazdagodni? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 12:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A koxolás az egy dolog,annyi kaját meg kell enni hozzá,hogy fújjjjj,napi 10-11 kajálás plusz 6-7 séket is.Edzésen hányásig nyomni.Tehát nem kevés meló én naturálba is tudom,van,hogy összeesünk.
2012. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Flector 67 ***** válasza:
Nos a szteroidok anabolikus hatásúak (többek között), segítik az izmok felépítését. Edzés nélkül nem lesz nagyon látványos hatásuk. Ellenben, ha gyúr mellette az egyén, elég sokat segít. Nem véletlenül szedik. Nevezhetjük csalásak is.
2012. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
#30-as OTT az igazság,te egy sikeresen gondolkodó vagy.Az átlag magyar csak szitkozódni meg irigykedni tud,persze dolgozni egyik sem akar.
2012. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Így van Flector,segít tehát nem növel izmokat,csak brutálisan segít.
2012. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem vita, egyszerűen csak mindenki leírja a véleményét. Kiszállsz, mert gyenge a jellemed, a "nyálgépek" ilyenek. :) már bocs... :) amúgy pedig, csak zárójeleben jegyezném meg, hogy szerintem te sem dolgozol olyan baromi sokat, 24ből 12-14 órát. Vagy talán nem tudsz aludni? Mert ha teljesen igaz, amit írsz, akkor vajon mikor van időd ennyi könyvet olvasni? :)
2012. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Flector 67 ***** válasza:
34. Épp ezt írtam. Növeli az izmokat, hiszen ANABOLIKUS hatású.
2012. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
#29 Ezt hívják jellemnek. :) Csak hogy tudd: én csak jobban "szívatom" a nyalis beosztottaimat. És a legszebb az egészben, hogy némelyik annyira el van foglalva a nyalással, hogy szinte észre sem veszi, majd legfeljebb csak otthon, hogy kissé "seggbe rúgták"... Undorító csúszó mászó férgek. :) De mint írtam, ez csak jellem kérdése. Ki ilyen, ki olyan.
2012. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Igen, aki "Arnold" (csak így, mintha együtt söröznétek) önéletrajzi könyvét olvassa az mind jellem! Gondolom gyúrsz is mellé, eltaláltam?


Meg ugye az is jellem, aki elkezd egy vitát aztán fellengzősen kiszáll belőle az internetre fogva, mikor már semmi értelmeset nem tud mondni.


ui.: Azt is írta "Arnold" a könyvében, hogy annyira borzalmas volt az alakítása, hogy a Conan a Barbár első részének eredeti verzióját úgy, ahogy van újraszinkronizálták angolra (így az eredeti kiadásban nem is "Arnold" hangját hallani Conanként), mert a "tesztközönség" fellázadt és nem merték leadni a mozikban úgy, ahogy volt? Képzelem milyen tudatosan készült a színészi pályára, ha még angolul sem sikerült neki megtanulni. Biztos a sok kemény edzés elvette az idejét...

2012. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Flector 67 ***** válasza:

Ne sértegessük egymást. Inkább segítsünk egymásnak.

Mellesleg aki olvasta ezeket a nagyon hasznos könyveket, mikor lett meg az első 100 millió/ milliárd? Mert gondlom bevált, ezért ajánljátok, nem?

2012. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek szapulják egyesek Arnoldot,csak fele annyit érjen el az aki nagy okos.

Arnoldot otthon ütötte verte az apja,edzeni mindig bejárt messzire a nagyvárosba ami napi 3 órás út volt.Kőkeményen edzett melózott,hogy legyen kajája,mert otthon az sem volt,lavorba fürödtek,ha fürödtek.

Igenis egy példaértékű ember aki felküzdötte magát és nem toltak alá semmit se.Hanem a saját két kezi munkája,nem apuci rakta alá,hanem inkább hátráltatta.

2012. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!