Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meggazdagodni?...

Hogyan lehet meggazdagodni? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 12:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
9%

"Ott van Bill Gates. Hogy indult a Microsoft?"


Úgy, hogy nemes egyszerűséggel ellopták az OP rendszert a MACtől egy az egybe gyakorlatilag.


"Vagy Arnold Schwarzenegger."


Őööö lottón nyerni nem ér, szteroidozni és elintézni, hogy SOHA ne legyen doppingteszted az ér?

2012. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó tipikus MAGYAR vagy.

Van fogalmad mennyit kell talpalni,hogy ne bruttó 100-at keress.

Napi 8-12 órákat is melózz,tanulj,képezd magad,ügyeskedj,nyelvet tanulj,új dolgokat.

Bill Gates nem lopott el semmit csak lemásolta a Mac OS-ét.Ennyi az egész.

Arnold meg kőkeményen edzett volt,hogy rókázott edzésen,az apja temetésére se ment el a versenye miatt.

Ezt hányan bírnátok??????

Én tudom napi 10óra meló,plusz még otthon is önképzés,8órás alvást még elfelejthetem a tivornyázást is még.De ennek meg lesz illetve van a gyümölcse.

2012. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Flector 67 ***** válasza:
80%

Schwarzenegger pont nem a gyúrásból gazdagodott meg.

Mellesleg kemény munkával soha nem leszel gazdag. 90% szerencse és 10 % kemény munka kell hozzá.

2012. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
24%

Nem igaz Felctor.

Olvasd el a T Harv Eker Milliomos Elme titkai könyvet vagy ott van Robert Kiyosaki könyvei.Pont ezekről szólnak.

Nem szerencse hanem elköteleződés,minden más hátrébb rakása,meló és a pénz keresés legyen az első helyen.Gondolkodj cselekedj,és GONDOLKODÁSMÓD.Utolsót nagymérettel.Kell jó szakma,legyél nyitott mindig,figyelj tervezz.

2012. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%

Vonulj illegalitásba :D


Amúgy a gondolkozásmódodon kell változtatni. 5-600 ezer forintból olyan lazán lehet 2-3 milliót csinálni egy év alatt, passzív jövedelemként, hogy az hihetetlen.


Ehhez annyi kell, hogy a törvényeknek ne a szellemét, hanem a betűit tiszteld, megváltozzon a gondolkozásmódod, mert kockázatot vállalni, és ne félj attól, hogy esetleg pénzt veszítesz.

2012. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Flector 67 ***** válasza:
75%
Nos én farmakológus vagyok. Elég elhivatott voltam, elég képzett. Sikerült egy saját céget alapítanom. Nagyon jól megy és ma már csak puszta kedvtelésből dolgozom. De ehhez kellettek munkatársak, jó külföldi kapcsolatok és 100 millió indulótőke. Ha nincs indulótőkém, most nincs cégem. Szóval másokat megetethetsz a könyvekkel, én már öreg vagyok ehhez.
2012. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy nemes egyszerűséggel ellopták az OP rendszert a MACtől egy az egybe gyakorlatilag."


Attól még dolgozni kellett vele.


"szteroidozni és elintézni, hogy SOHA ne legyen doppingteszted az ér?"


A szteroid nem úgy működik, hogy beszeded és magától nő az izom. Ugyanolyan keményen kell dolgozni érte, mint az aki nem szedi.


Arnold nem a testépítéstből gazdagodott meg? Hát akkor miből? Nem kapott volna filmszerepeket, ha nem csinálja a testépítést.


A Kiyosaki könyvek viszont szerintem is baromságok.


Flector: elküldenéd nekem privátban a céged nevét? Köszönöm!

2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Ott van flaktor látod, ,,eléggé elhivatott voltam".

Na erről beszélek,akartál igaz?

Volt egy cél,igaz?

Nem elégedtél meg,ezért mentél dolgoztál mint egy őrült mindent hátratévő,mentél mint egy ló előre előre,nem volt elég a havi 200(csak egy példát mondok),volt egy célod,igen ezt és ezt akarom,egy hatalmas céget akarok,palotában akarok lenni,sportkocsit akarok,meg bla bla bla.Erről szólnak a könyvek is,csak neked ez a ,,zsigereidben" volt,grat neked,ügyes.

És nyilván akartad ezt a céget és mindent megtettél,hogy legyen 100misit.

2012. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Flector 67 ***** válasza:

Csak kellett a szerencse. Szerencse nélkül nekem sem ment volna.

Ahogy Schwarzeneggernek is kellett, hogy pont őt válogassák be. Millió testépítő van rajta kívül, akik legalább, ha nem többet edzettek, mégsem kaptak filmszerepet.

Hozzászólásaimban csak a szerencse "faktorra" szerettem volna rávilágítani.

Ugye Te sem gondoltad komolyan, hogy pont a gyakorikérdések oldalon adom ki a nevem, meg a cégem?

2012. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

1. írj könyvet a gyors meggazdagodásról, néhány száz oldalon keresztül írsz a semmiről, és példaként beleírod az ismerőseid történeteit. A hozzászólásokból ítélve van aki olvassa, így eladható.

2. vállalkozz, kérdés, hogy minden nélkül vajon mire?

3. Dolgozz, ahol éppen tudsz, "nyalj" és dolgozz ezerrel éjjel nappal, aztán majd csak eléldegélsz valahogy.

4. lottó.

2012. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!