Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meggazdagodni?...

Hogyan lehet meggazdagodni? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 12:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Miért ne adnád ki, ha igazat mondasz? Milyen dolgot írsz ide, ami miatt szégyenkezned kell?
2012. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Valóban van benne igazság... Csak nem annak, aki történetesen alkalmazottként dolgozik valahol és a fizetése akkor is ugyanannyi marad, ha a 8 órás munkaidőből 8 órát dolgozik és akkor is, ha 12.
2012. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Utolsó azér ne mond,hogy a semmiről írnak.Én például úgy kerültem be ehhez a nagy multihoz,hogy alig volt tapasztalatom.

Most többet kapok mint a két éve itt dolgozó diplomás.

És lehet ,,nyalisnak" hívni de pénz beszél a kis cica meg nyávog.Igen eleinte talpalnod kell,széthajtod magadat de ennek lesz gyümölcse.Én is minden munkát csinálok,amikor kérdezik ki akarja ezt meg ezt megcsinálni mindig én vagyok aki azonnal jelzi,én vagyok aki ha kell este 10kor is dolgozok.Pluszokat kell nyújtani.

Ott van az uncsim ő is programozó háát most megy Brazíliába egy hónapra.Kőkeményen tanult ő is meg dolgozott képezte magát és nem leült.

2012. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Ezt #20-asnak reagáltam.
2012. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

1, jó egyedi ötlet megvalósítása

2, szakmai területen a legjobb lenni (legjobb árajánlat, leggyorsabb munka, és legjobb minőség)

2012. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Flector 67 ***** válasza:
Nem kell szégyenkeznem semmi miatt. Egyszerűen nem szeretném, ha tudnák ki vagyok. Mert, hogy itt pont mindenki anonym. Miért mondanám meg én a nevem?:)
2012. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
:) ez csak megközelítés kérdése. Személy szerint én mindig is "csodáltam" az ilyen embereket. Te is csak alátámasztod a mondást: az boldogul a legjobban, akinek a leghosszabb a nyelve. Nyugodtan megsértődhetsz, de ez az igazság, és ezt a lelked mélyén te is tudod... Csak még nem jött el az idő, hogy őszinte legyél magadhoz.. :)
2012. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

# 12

"Van fogalmad mennyit kell talpalni,hogy ne bruttó 100-at keress. "

Nem bruttó százat keresek, úgyhogy talán van némi fogalmam róla, hogy mennyit kell érte "talpalni".


"Bill Gates nem lopott el semmit csak lemásolta a Mac OS-ét"


Jaaaaaaa, hogy csak lemásolta? Az más. Megyek én is csak "lemásolok" egy programot és kiadom más néven. Igazad van, ez nem lopás, ááá dehogy...


"Arnold meg kőkeményen edzett volt,hogy rókázott edzésen,az apja temetésére se ment el a versenye miatt. "


Ez meg a saját baromságára utal, semmi másra. Azért lett gazdag, mert hatalmas mákkal 1000 másik testépítő közül kiválasztották a Conan a barbár főszerepére. Ez semmi más, csak mák. Azt köszönheti az edzésnek, hogy Mr olimpia és Mr Universe címet nyert.


# 17

"A szteroid nem úgy működik, hogy beszeded és magától nő az izom. Ugyanolyan keményen kell dolgozni érte, mint az aki nem szedi."


Fogadunk, hogyha 2 tök egyforma srác közül az egyik szedi a bogyót a másik pedig nem akkor a szteroidosnak 80%-al kevesebbet kell dolgoznia ugyan olyan testalkatért? Mert kb. ennyit jelent a bogyó.

2012. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

#27-es: igen lehet kell nyelv is,és??Ha meg van a havi 7-8 számjegyű fizu,kit érdekel,amikor haza mehetsz a palotába :D

Igen ezzel jár ha akarsz valamit,én is ha kell eltaposok másokat mert üzletbe nincsen érzelem.Nekem megéri,lehet másnak nem.

2012. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Na, másolj le bármilyen programot, csinálj sajátot! Majd meglátod, hogy nem 2 nap lesz :)


Most olvasom Arnold életrajzi könyvét. Egyáltalán nem mák volt hogy filmsztár lett. Tudatosan készült rá és kereste a kapcsolatokat.


Tipikus vesztes hozzáállás a szerencsére fogni mások sikereit...De itt írogatni a neten és veszekedni is, szóval én kiszálltam, sziasztok! :)

2012. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!