Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagy nehezen összespóroltam...

Nagy nehezen összespóroltam egy kis pénzt, mit vennél?

Figyelt kérdés
Eredeti tervem az volt hogy veszek egy gardrób szekrényt mert nagyon kicsi szekrényünk van csak tömve fér a ruha.Mindig rendetlen emiatt.Mostanában viszont arra gondoltam jó lenne egy mosogató gép.Te mit vennél?(az örülj hogy nem halsz éhen,másoknak nincs mit enni válaszokra nem vagyok kíváncsi)
2012. okt. 6. 12:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én a helyedben szekrényt, mert úgy kényelmesen férnek, pláne a vasalt ruhák, ne dolgozz 2x! Ha magad után mindig elmosogatsz, akkor az nem halmozódik fel, tehát én a szekrényt javasolnék! :)
2012. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább szekrényt vennék, nem csak praktikusabb jelen helyzetben, hanem még szép éke is lehet a lakásnak/háznak! :)

Következő projekt meg legyen a mosogatógép.

2012. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szekrényt. szeretem ha a ruháim mindig rendben vannak mosás vasalás után
2012. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés az, hogy melyik zavar jobban: az hogy nem férnek el a ruháid, vagy az hogy mosogatnod kell?


> Te mit vennél?

Én szekrényt vennék.

2012. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Szekrényt! A mosogatógépet kidobott pénznek tartom.
2012. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mosogatógépet vennék :)


Ha a párod és te szerettek kreatívkodni, alkotni, akkor könnyen összehozhattok pl. egy egyedi kis szekrényt, polcos szekrényt meglehetősen olcsón is. Ha amúgy van jó gardróbotok, csak nem elég nagy, én így csinálnám :)

Ha neten rákeresel, hogy DIY closet, sok ötletet találsz :)


Szóval én a mosogatógépet választanám, mert egyrészt így hamarabb van tisztaság, másrészt én szeretek alkotni, és így több dolgot kevesebb pénzből kihozni :) De valóban az a nagyobb kérdés, hogy téged melyik probléma zavar jobban!

2012. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
66%
en befektetnem es megduplaznam azt a penzt
2012. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én személy szerint mosogatógépet vennék, mivel utálok mosogatni. A másik ok meg az, hogy én világ életemben úgy csináltam, hogy mielőtt indulok valahová, akkor vasalom ki a ruhámat.
2012. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szekrényt vennék!
2012. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Inkább szekrényt de ha rám hallgatsz keress fel egy asztalos mestert és csináltass méretre, így tuti biztos hogy elfog férni a szobában akkora lesz amilyet akarsz és olyan amilyet akarsz és ez olcsóbban jön ki állítólag főleg ha jó mestert találsz magadnak meg azért ezek tartósabbak mint a bolti darabok, mert ott a selejtet is képesek eladni amik kicsit megvannak buherálva.

A mosogatógép sem rossz ötlet, de nem éri meg főleg ha nincs sok edényed, zabálja a vizet meg az áramot oké hogy vannak energiatakarékosak is de akkor sem valami praktikus az kis mennyiségbe nem érdemes elmosni edényeket mert az szintén pazarlásnak mondható, nagy mennyiségbe ha összegyűlnek az edények nem tudom hogy nálad mennyi időbe telik az, de könnyen beleszáradhat a maradék és nem végez megfelelő munkát, plusz sokaktól hallom hogy megbánták meg hogy a mosogatószer benne maradt az edénybe így ki kellett öblíteni mindent, és nem érte meg nekik. Meg ha nem olyan a konyhád akkor elég csúnyán mutat az.

Szerintem szekrényt vegyél, jobb ha kényelmesen igényesen vasalva férnek el a ruháid.

2012. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!