Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Volt barátom...

Mit csináljak? Volt barátom kért tőlem pénzt míg együtt voltunk,7000 forintot, azóta kidobtam de nem adja meg

Figyelt kérdés
,Úgy volt,ma visszaadja,de már sokadjára nem adta.nem tudom mit tegyek,kéne a pénz,nem tudom sem a barátai sem a családja számát.,,
2012. máj. 2. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szakítás előtt kellett volna kérni, aztán kidobni.
2012. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kértem,nem adta de nem bírtam vele maradni ezért.
2012. máj. 2. 20:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Van aki százezreken tanulja meg a leckét és van aki csak sokadjára(lásd az egyik kommentelőt aki több esetét is felsorolta).

Általában az szívja meg a legjobban akinek valóban kéne a pénz!

Na most vagy te is kérsz valakitől ha valóban életbevágó vagy kihagyod a vizsgát...


A pénznél meg max adhatsz egy fizetési meghagyást neki amire ha 2 hétig nem válaszol akkor automatikusan végrehajtható lesz jogi úton. Én ezt is megtenném!

Nem mellesleg aki 50-100.000-nél ezt nem lépi meg az vagy nem tudta ezt a lehetőséget vagy idióta...

2012. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Olyat hogyan kell?mennyi a minimális összeghatár?kértem nővérem lányától.írtó ciki.
2012. máj. 3. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!