Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt voltam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam egy sráccal akit mindennél jobban szerettem, de kidobtam mert nem éreztem hogy megbecsül. Helyesen tettem?

Figyelt kérdés

Már másodszorra jöttem össze egy sráccal és 3 hónapot voltunk együtt mikor már nagyon bántott hogy nem foglalkozik velem... kidobtam pedig nagyon szeretem...

1 héttel késöbb megjelent nálunk és azt mondta h hiányzom neki és szüksége van rám. Nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretem, de tudom hogy nem fog megváltozni...legalábbig az elkövetkező évben biztos hogy nem... Mit csináljak?


2010. nov. 3. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd hogy ha nem változik meg akkor ennyi... megfog változni ha vissza akar kapni..
2010. nov. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vok...

Nem biztos hogy meg tud változni,mivel azt őszintén akarnia kell,hogy megváltozzon... és itt most nem arról beszélek,h miattad megváltozike,hanem hogy rájön igazad van és magán akar változtatni,-ez utóbbi eset a jobb elhiheted,mert miattad akár hónapokra évekre megtud vátozni,de később újra kiütközik az igazi énje.Te ismered hogy mennyire képes mennyire belátó.

Sajnos én 4x jöttem össze a volt barátommal,mert újra meg újra a szeretetem legyőzte az észérveket,de most már kitartóbb leszek,bár őszintén nagyon fáj a szívem és hiányzik sokszor,de nem tud-mert maga miatt nem akar megváltozni-mert nem belátó,de képes magát megjátszani miattam, ez egyépként hónapokig működő dolog,de hosszútávon semmiképp.

Remélem jól döntesz,én azt gondolom én jól döntöttem..biztos fájni fog még hosszú ideig,de azt remélem később megtérül az áldozatom, és sikerül őt elfelejtenem.

Minden jót neked!

Drukkolok, és írd majd meg mi lett veled/veletek,hogy döntöttél! szió

22/L

2010. nov. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valakitől azt várod, hogy megváltozzon, később úgyis visszatér az igazi énje, a változásnak nem szabad elvárásnak lennie, annak magától kell bekövetkezni. Ha így nem tudod elfogadni, akkor inkább ne is foglalkozz vele, mert később ebből még bajok lehetnek. A sok alkoholista mind azért van, mert valaki egyszer megpróbálta őket megváltoztatni, aztán ők meg nem érezték jól magukat és valami más szenvedélybe menekültek.
2010. nov. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ismerős egy történet... te honnan írsz??? :) Egy megyét, meg egy város kezdőbetűt írj már le légyszi! :D
2010. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom még egyáltalán hogy mit tegyek, de remélem hogy nem lesz rossz vége... Majd megírom hogy mi történt!


Pest megye. P. Te?

Véleményem szerint elég sok ilyen történet lehetséges.

2010. nov. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!