Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora vagyontól...

Szerintetek mekkora vagyontól vagy megtakarítástól számít ma jómódúnak egy család?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 22:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11:01: Szerintem a biztosítási ügynökök megbízhatatlansága miatt mondja.
2012. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy megbízhatatlan egy része, de a biztosításokat is irányult a negatív megközelítése.
2012. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6.46-os vagyok. Itt két fajta "tanácsadó" van. Az egyik biztosítást - főleg élet - akar köttetni, a másik lakáskasszát. (infó priviben :D ) Miért? Mert ebből kapják a jutalékukat, változó mértékben, de gyakran az első két évnyi léből fizetik az ügynököt, ezért sem lehet veszteség nélkül kiszállni belőlük. Mire rájössz, hogy micsoda "hozamuk" van, már sajnálsz kiszállni belőle. Ezért meneküljön mindenki. Az emberek ilyet max. lustaságból köt, ha tudja, hogy elszórná a pénzét, ha a cég nem küldené a sárga csekkeket, de ők meg is érdemlik ezeket a "befektetéseket".
2012. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Igen az Union SOS én sem tudom hol éri meg nekik, de igazából, nekem ezt nem kell tudni, az ő problémájuk.

A biztosítások nem rosszak, csak maximum nem kap valaki elegendő információt.

Pl. nekem én azért nem vagyok kétségbe esve ha valaki nem köt biztosítást, mert a saját életével játszik és nem az enyémmel, elmondom neki miért kell és ha szeretne gondoskodni a családjáról akkor köt, ha nem nem. Innentől kezdve viszont ő szabja a feltételeket, milyen típusú legyen, kockázati vagy megtakarításos, meddig tartson, mekkora összeggel, mekkora védelemmel. És ha nem kötünk biztosítást, akkor mi van, van másik 25 lehetőség a pénzpiacon, mint TBSZ, bankszámla, lakásbiztosítás, LTP, Hitelkiváltás, pénztárak, tőzsde, stb..) Igen én is sajnálom azokat akiknek 1 valamit el kell adniuk, de ez van, 2 út lehetséges, hogy ajánlanak valamit és neked vagy tetszik vagy nem, vagy pedig megszabod milyen legyen és megtalálod azt ami erre illeszkedik. Nagyon nagy a különbség.

1 adat ami szerintem mindent elmond:

Visszaírási százalék: 90-95% közötti, ami azt jelenti, hogy minden 10-15 emberből 1 mondja vissza azt amit megkötünk vele (nem 2 évnyi adat, hanem szerződés lejáratáig!). Szerintem ez azért elmond valamit.

Még egyszer ezt csak azért írtam, hogy nem a biztosítással van a gond, mert az KELL,hogy valaki megtartsa a z életszínvonalát, hanem azzal ahogy sokan eladják ezeket.

2012. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

90-95%? Az egész cégetekről nem bírom elképzelni, ez az irodátokra, a struktúrátokra, vagy a cég mekkora részére vonatkozik?

Amúgy gratula! ;)

2012. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Igazgatóságra (Budapesten 3 iroda van benne + 1 Székesfehérvári terület)

Köszönjük.

2012. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!