Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van akinek bejött a webes...

Van akinek bejött a webes pénzkeresés? Ha igen hogy, mivel, és mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 22:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
kimenni az utcára is veszélyes, de ha megválogathatom, hogy a nyolcadik kerületen keresztül megyek gyalog este, vagy inkább alatta metróval, akkor bizony alatta fogok elmenni
2009. máj. 15. 18:11
 22/32 A kérdező kommentje:
persze csak ha már elkészült a négyes metró :)
2009. máj. 15. 18:11
 23/32 A kérdező kommentje:
leszállva a japán példálózásokról, kicsit konkrétabbat mondok. Ha terepjáróval állok be a házam elé, de nem veszek biztonsági zárat az ajtómra, nem véletlenül rabolnak ki.
2009. máj. 15. 18:12
 24/32 anonim ***** válasza:
87%
Lefordítva a webes pénzkeresetre, ha megbízó helyeken próbálkozol, akkor pénzt keresel, ha megbízhatatlanon, akkor magadra vess, hogy nem hallgattál a tapasztaltabbakra :-)
2009. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
és ha a tapasztaltabbak be akarnak csapni? :D keressek fel egy pszichológust paranoia ügyben? figyelj, tudom, hogy ez úgy megy, hogy ha a te segítségeddel csatlakozok, bónuszpontot fogsz kapni az én kattintásaim után is, sőt azok után is akiket én csatlakoztatok, most csak ezért ne fáradj, nem fogok belemenni :)
2009. máj. 15. 18:44
 26/32 anonim ***** válasza:
Adj kölcsönt.Az ingatlan után az illeték elviszi a "hasznot".Csinálj másik számlaszámot,amin csak a webes munkát szeretnéd.Okos emer ésszel,buta kézzel dolgozik.Termelj,készits árut.
2009. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nem minden ajánlatom olyan, ami után én jutalékot kapok. Ezt azok már tudják, akik felkerestek. És a hozzád csatlakozók után én akkor se kapok jutalékot, ha te csatlakozol hozzám, mert amiket ajánlok, azok csak 1 szintesek.
2009. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

lehet, hogy nem voltam elég világos,


nem érdekel


szállj le rólam ezzel, feleslegesen próbálkozol

2009. máj. 16. 20:12
 29/32 anonim ***** válasza:
89%
Te feltettél egy kérdést, én válaszoltam rá sikerélményt, aztán kifogásoltál valamit, én arra is reagáltam, normálisan. Neked nem tetszik, mert gyáva vagy, de tudod, mit? Én viszont köszönöm neked az ingyenes reklámlehetőséget, mert a kérdésed kapcsán már többen felkerestek és belevágtak valamelyik lehetőségbe, és sikerre fogják vinni, nem úgy, mint te :-)
2009. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy.. egy kis seggnyaló szarzsák, már neharagudj
2009. máj. 17. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!