Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van akinek bejött a webes...

Van akinek bejött a webes pénzkeresés? Ha igen hogy, mivel, és mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 22:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
vatera jó volt eddig, ha van eladni való megunt cuccod
2009. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Igen, van, ami bejött, részleteket pedig privátban mondok, mert lepontoznak ( helpyou@anonym.hu )
2009. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

helpyou? jól kezdődik... bocsi, de nem akarom megadni a számlaszámomat :D felejtsd el, nem erre gondoltam... a vatera jó ötlet... arra gondoltam még, hogy lehet-e olyat, hogy valamit megveszek x összegért, hozzáadok valami minimumot és túladok rajta... pl a végletekig menve tartsunk egy családi háznál, veszek egyet 10 millióért, és eladom 11-ért

majd veszek egyet 11-ért és eladom 12-ért

majd 12-ért veszek és eladom 14-ért

ha ez mind bejött hozzáadom az eddig összegyűlt pénzt és mondjuk 18 ért veszek egyet amit 20-ért adok el... később a 20 milkásat már megpróbálhatom rögtön 24-ért eladni

nemtudom bejön-e, ugyanezt persze lehet párezrekkel is, vagy pártízezrekkel, ha kicsiben megy nagyban is, nem?

2009. máj. 8. 23:09
 4/32 A kérdező kommentje:
ha havonta bejön egy házcsere, akkor egy év alatt 10 millió ftot össze lehet szedni, aztán akár lehet két házzal nyomatni, közben ki is lehet adni őket, 5 év alatt szerintem összejönne 50 millió ft, egy 50 milliós házban meg simán lehetne havi 5 milliós külömbözetem, majd később 10 milliós, vagy ha két házban utazok 20 milliós, vagy veszek sok kicsit így az se gáz, ha nem sikerül fél éven belül túladni rajta,
2009. máj. 8. 23:11
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem kérek én számlaszámot, nem olyan, igen, jól írtam le :-)

Többféle van, ami nekem már bejött, és még befektetni se kell pénzt (ha nem akarsz). Eladni se kell semmit (azokat nem szeretem, vatera kivétel, de az más).

2009. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
volt egy műsor egy fickóról, egy gémkapoccsal kezdte, elkezdte cserélgetni az utcán, boltokban, és egyre nagyobb értékű dolgokat szerzett, a végén háza lett 6 hónap alatt!
2009. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Neten lehet pénzt keresni hirdetésekkel is. Ha van weblapod aminek van egy jó látogatottsága és azokra helyezel hirdetéseket akkor lehet keresni azzal is.

Meg persze jó üzlet az is hogy mondjuk megveszed a helyi turkálóban 200 ft-ért a márkás szép dolgokat és eladod 2000 ft-ért mondjuk a vaterán.

2009. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
2009. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
szerintem ez reklám, csalódás ért amikor végigolvastam az eredeti történetet.
2009. máj. 9. 11:09
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nekem is bejött, meg egy pár ismerősömnek is. Szerintem felesleges leírni, hogy mi az, mert sokan el sem hiszik, hogy ez valóban így van. Ja és persze nem hetek alatt lehet pénzt keresni, hanem hosszú távon, de sajnos az emberek zömének semmi kitartása nincs és egyik napról a másikra akar sok-sok pénzt keresni. Na ilyet én sem tudok!
2009. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!