Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol adhatnam el markas taskaimat?

Hol adhatnam el markas taskaimat?

Figyelt kérdés
Vannak olyan taskaim, amiket ajandekba kaptam, de nem tetszenek.Nagyon jo allapotban vannak, es markasak is (Roberto Cavalli, Gucci, stb.) Hol adhatnam el oket?
2011. okt. 18. 17:15
1 2 3 4
 31/36 Smartguy86 ***** válasza:
Azért piszkálja az önérzetedet :) Pont, ahogy sejtettem. De semmi baj, te is megtalálod majd a párod, aki visszaránt a szakadék széléről. Vagy nem és egyedül maradsz 40-50 éves korodig.
2011. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
mi piszkalja az onerzetemet?Hogy neked van nod??Kit erdekel?Nekem is van pasim, szoval egalban vagyunk.....vagy az, hogy azt mondtad, hogy gyavan elmenekultem?erdekes, mindenki el akar huzni magyaro-rol, akkor mindenki gyava...de ha mar igy kielemeztel, akkor en is megteszem.Szerintem te vegtelenul kisstilu, unalmas fazon lehetsz, aki kozhelyeket pufogtat ossze-vissza, azt hiszi, hogy mindent tud es a nagyvonalusagnak meg csak a szikraja sincs meg benne.utalom az ilyen tudalekos, magukat bolcsnek kepzelo, de valojaban hihetetlen korlatolt es buta embereket.amugy meg nem elhetsz tul erdekes eletet, ha ez szorakozas szamodra, hogy egy oraja itt osztod nekem az eszt....
2011. okt. 18. 18:30
 33/36 anonim ***** válasza:

Nem az a baj,hogy neked van annyi pénzed,hogy ennyit költs felesleges dolgokra. Hanem az,hogy erre még büszke is vagy. Ettől az értelmes emberek szemében nem leszel értékes ember. Csak a külsőségek érdekelnek,de ez nem dicsekedni való.

Nem tudom hol élsz,de bárhol,külföldön is csak egy elkényeztetett,pénzes,beképzelt csajnak tartanak.

2011. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Smartguy86 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy neked kell eldönteni, hogy mivel töltöm az időmet. Egyszerűen csak érdekelt, hogy hogy reagál egy magadfajta nőcske. Pont azt kaptam, amit vártam. Ha nem érdekelne, amit mondok, le se szarnád, de fogadni merek, te egy olyan csaj vagy, aki azt hiszi magáról, hogy őt mindenki szereti... mekkora tévedésben vagy...
2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

èn írtam, hogy próbáld külföldi márkás használt ruhásoknál eladni. vannak olyanok akik a villájukba várják az eladókat és vevöket is és egy külön szobarész van erre kialakítva.


én viszont biztos vagyok benne hogy egy jó táska sokkal de sokkal tovább bírja és a kinézetét is megtartja akár évtizedekig. Nekem is van pár elég drága táskám, habár ennyit nem ér de olyan 100-200 €-t igen. és ezek a táskáim is messze vannak egy H&M-s táskától. egyrészt ezek bör, vagy ha anyagból vannak is szuper jól tartanak és szépek.

menj be egy igen elegáns üzletbe és nézd meg öket. már ránézésre sokkal de sokkal szebbe, és 5 év után is alig látszik rajta.

2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Kérdező te teljesen beteg vagy b+.
2011. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!