Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol árulhatnám őket? Kinek...

Hol árulhatnám őket? Kinek adhatnám el?

Figyelt kérdés

Tehát itthon rengeteg szép kála virág nő és ezeket szeretném eladni. Nyilván nem gazdagodnék meg belőle, de egy kis pénz jól jönne. Tanuló vagyok.

Mi ennek a menete? A piacra nem állnék ki árulni, de biztosan vannak kevésbé macerás megoldások.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 24. 15:50
 1/8 tetris ***** válasza:
Biztos van olyan idős néni az ismerőseid között, aki szívesen kiállna a virágokkal a piaacra. Beszéld meg vele, hogy megfelezitek a befolyt pénzt.
2011. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irány a legközelebbi virágkötő, vagy az azt követő következő!
2011. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészen sötét (majdnem fekete) lila is van köztük?
2011. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Virágboltokban érdeklődj.
2011. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, ezek csak fehérek. De nagyon megkedveltem a virágot, így be fogok szerezni a többi színből is.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. ápr. 24. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy nyugdíjas illetőt.


Szerintem korrekt lenne egy 40-60 %os vagy 30/70%-os megosztás (60% az övé lenne, hisz ő áll kint)

2011. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Én szívesen megvenném!

2011. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem most terveztem az eladásukat, hanem mondjuk egy hónap múlva. Jelenleg 4 db ~55 cm magas van és tegnap ültettem külön kb. egy tucat kicsit. Plusz még jó pár hagymát is ültettem. Tehát őszre, de szerintem egy hónap múlva is már rengeteg lesz (ma is ültetek külön hagymákat).


Egyébként Miskolcon lakom.


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!