Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol adhatnam el markas taskaimat?

Hol adhatnam el markas taskaimat?

Figyelt kérdés
Vannak olyan taskaim, amiket ajandekba kaptam, de nem tetszenek.Nagyon jo allapotban vannak, es markasak is (Roberto Cavalli, Gucci, stb.) Hol adhatnam el oket?
2011. okt. 18. 17:15
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nagyon tevedsz, egy ilyen draga taska nem ugy nez ki egy het utan, mint amit a turiban talalsz.kulonben nem erdekes, jobb is, ha megtartom magamnak, ugyis kevesen vannak, akik megengedhetik maguknak, h ilyen taskakat hordjanak :-))
2011. okt. 18. 17:41
 12/36 Smartguy86 ***** válasza:

Az a táska pont ugyanolyan, mint a többi. Ha vigyázol rá, szép marad, ha nem, akkor nem. Az egész ár, amit megfizetsz, az a presztízs. Meglepődnél, mekkora részt tesz ki az árából a termék önköltsége... hát még az anyagköltség.


A GUCCI nem egy termék, hanem egy imázs. Azt veszed meg. Ha ettől jobban érzed magad, hordjad. Még akkor is, ha nem tetszik :D

2011. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
inkabb hordom, minthogy odaadjam az erteke toredekeert.Amugy meg eleg gaz, hogy ilyen megkeseredett emberek vannak itt.Az a te bajod, hogy te nem hordhatsz ilyet, es ezert probalsz engem fikazni minden egyes kommentedben.Csak az a helyzet, hogy teszek rad nagy ivban, meg a szurkalodo kis mosolygos jeleidre is.
2011. okt. 18. 17:47
 14/36 A kérdező kommentje:
Es igenis jobban erzem magam, ha Cavalli taska van a vallamon, es nem turkalos.Persze biztos en vagyok az egyetlen no a vilagon, aki igy erezne....:-)
2011. okt. 18. 17:48
 15/36 Smartguy86 ***** válasza:
Még jó, hogy nem hordok olyat, mivel férfi vagyok. És szeretem a márkás dolgokat, nekem is van bőven. De van egy határ, ami fölött már csak egyszerűen ostobaságnak tartom a dolgot. De biztos van magyarázat arra is, aki egy Louis Vuitton táskáért 400ezret fizet...csak az nem pénzügyi kérdés, hanem pszichiátriai.
2011. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
ha meg ferfi vagy, akkor nem ertheted ezt az erzest...mit tudsz te a taskakrol???Ha a nok megengedhetnek maguknak, hogy ilyen cuccokat hordjanak, egyik sem jarna turkaloba, elhiheted.
2011. okt. 18. 17:55
 17/36 anonim ***** válasza:

Nem megkeseredettek, hanem reálisak.

Egy használt táska csak egy használt táska, mindegy, milyen a márkajelzése.

Secondhand.


Aki meg megteheti, hogy új Gucci táskát vegyen, az szépen besétál a boltba, és megveszi, a hozzá illő pénztárcával együtt. Mellesleg tojik a te használt táskádra...ha vehet újat!


Szerintem jobban jársz, ha elajándékozod, legalább nem kell költeni ajándékra, és még válogathat is az illető, melyiket szeretné.

Vagy elteszed, és hátha jövőre tetszeni fog, vagy pont megy az új kabátodhoz.


De attól, hogy hisztizel, hogy így márka, meg úgy drága, még csak egy használt, más által megunt, divatjamúlt táska, és semmi több.

2011. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Smartguy86 ***** válasza:

Igazad van, én nem érthetem ezt az érzést. Éppen ezért adok hálát az égnek, hogy olyan barátnőm van, akinek van agya...


De majd idővel te is felébredsz és rájössz, hogy vannak értékesebb dolgok is a világon, mint az, hogy milyen presztízscuccba öltözteted magadat.

2011. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:

most mégis ki fikázott téged te hülye p*csa?


azért, mert elmondta az igazságot, hogy tényleg a nevet fizeted meg?


ha meg amúgy sem tetszenek, akkor mi a francért vagy így fölháborodva?


eszement barom

2011. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Megkeseredett a tudod kid.. Én 1 éve vettem a turiban árcímkével együtt, teljesen új táskát, Guccit, 3000 Ft-ért.. Szóval, ha ennyire milliókért akarod eladni, hajrá. :) Rád rohad. Bár amilyen a stílusod, meg is érdemelnéd.
2011. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!