Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol adhatnam el markas taskaimat?

Hol adhatnam el markas taskaimat?

Figyelt kérdés
Vannak olyan taskaim, amiket ajandekba kaptam, de nem tetszenek.Nagyon jo allapotban vannak, es markasak is (Roberto Cavalli, Gucci, stb.) Hol adhatnam el oket?
2011. okt. 18. 17:15
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
OOOooo, most jon a masodik felvonas, miszerint en egy uresfeju, csak a kulsosegekre ado, elkenyeztetett liba vagyok...pedig marhara nem, nem kene altalanositani.Na mindegy, hagyjuk is.Semmifele hisztirol nincs szo, mar mondtam, h megtartom oket magamnak aztan majd lesz veluk vmi.
2011. okt. 18. 18:03
 22/36 A kérdező kommentje:
Mert a te stilusod milyen, te szerencsetlen?Nezd mar meg az irkalmanyaidat...
2011. okt. 18. 18:04
 23/36 A kérdező kommentje:
Jellemzo magyar felfogas....hanyok az ilyenektol.....
2011. okt. 18. 18:05
 24/36 Smartguy86 ***** válasza:
Nem, dehogy. Te inkább egy olyan kívül csili-vili, belül önbizalom-hiányos csaj lehetsz. Mindent magadra aggatsz, csak hogy értékesnek és jobbnak érezd magad, de végső soron nem jutsz sehova. Ez a fajta presztízs-hajhászás egy egyszerű önkompenzáció. Nem irigyellek.
2011. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy nem a Fila táska a menő? o_O
2011. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
egyszeruen feltettem egy kerdest, hogy hol tudok eladni egy taskat.Piszkalodo, undok valaszok erkeztek, valamint egy nagyokos kijelentette, hogy en egy onbizalomhianyos szerencsetlen no vagyok....hat ha teged ez megnyugtat es orommel tolt el, akkor altalanositgassal csak egesz nyugodtan.En meg levontam a konzekvenciat, hogy a magyarok smemit nem valtoztak, miota nem voltam otthon.Jo estet.
2011. okt. 18. 18:09
 27/36 Smartguy86 ***** válasza:
Azok a "magyarok" legalább nem menekültek el gyáván. És talán egyedibb személyiségek, mint te valaha is leszel. De próbálkozni azért lehet...
2011. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
uristen, te egy nagyon-nagyon korlatolt, begyepesedett barom lehetsz....nem irigylem a baratnodet...bar, nyilvan olyan, mint te, szoval semmi gaz...
2011. okt. 18. 18:16
 29/36 anonim válasza:
most tulajdonképpen min is húztad fel magad? azon, hogy leírták, hogy nem fogsz érte annyit kapni amennyit akarsz?
2011. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
nem, a valaszoknak a stilusa nem tetszett.Ez a karorvendo, undok stilus.Ami az irigysegbol fakad altalaban.
2011. okt. 18. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!