Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13évesen hol 'dolgozhatnék'?

13évesen hol 'dolgozhatnék'?

Figyelt kérdés

A családom nem gazdag de nem is szegény, de nem tudunk mindent rögtön megvenni ami fontos és ezért kéne vmi olyan 'munka' amit én is megcsinálhatok egy kis pénzért.elkezdtem egy sportot ami nemkicsit drága

Tudom jól h csak 16évesen lehet diákmunka stb.

nem kell leírni h tanuljak meg h várjak 3évet h rendes diákmunkát végezzek.

aki miskolcon tud vmi ilyet akinek segíthetek vagy ilyesmi írjon már!!

L


2011. aug. 25. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl vállalj kutyasétáltatást pár 100 Ft-ért, vagy viráglocsolást olyanoknál, akik nyaralnak (utóbbi csak ismerősöknél, mert idegen nem fog beengedni a lakásába), csinálj saját készítésű ékszereket és próbáld eladni. Más nem nagyon jutott eszembe így hirtelen.
2011. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

és az ékszert vagy vmi ilyesmiket hol adhatnám el?

2011. aug. 25. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
legálisan 13 évesen csak és kizárólag művészeti tevékenységet végezhetsz
2011. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így ősszel szerintem örülj hogyha sulira lesz időd, az legyen az első! Mellette ha ráérsz ilyesmi házi-barkácsokat eladogatni akkor azt Vaterán vagy helyi hirdetési újságban (Ingyen Piac, Superinfo, stb.) add el. Ha tényleg nagyon hiperaktív vagy a pénzcsináláshoz és van mondjuk fűthető pincétek vagy ilyesmi akkor érdemes lehet esetleg kertészkedni amit nem feltétlenül kell eladni, de majd ugyanúgy lejön az ára a családi költségvetésből, télen nagyon drága a gyümölcs/zöldség.
2011. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!